Od první minuty bylo možné sledovat pohledný futsal. Na obou stranách se ale blýskali svými výkony brankáři. Oba týmy si nedávaly nic jen tak, o čem svědčí i počet akumulovaných faulů a počet rozdaných karet. Blíže ke třem bodům byli v 18. minutě hosté. Vokoun se uvolnil před domácí brankou a poslal hosty do vedení - 0:1. Tím také uzavřel první poločas.

Do druhého poločasu domácí nevstoupili příliš šťastně. Ve 27. minutě přišlo sporné rozhodnutí rozhodčího, který svůj původní verdikt faulu změnil na pokutový kop v neprospěch domácích. K pokutovému kopu se postavil Gabčo a zvýšil náskok Olympiku na rozdíl dvou branek - 0:2. Dynamo jako odpověď přineslo dvě rychlé branky během 90 vteřin. Ve 30. minutě Jasanský nejprve snížil na 1:2, aby na svou branku o minutu později navázal znovu - 2:2.

Ve 36. minutě se po souhře mezi Gabčem a zakončujícím Šupem změnil ukazatel skóre ve prospěch hostů znovu - 2:3. Ve 37. minutě se Olympik dopustil šestého akumulovaného faulu a k destimetrovému kopu se postavil Radouch. Svůj pokus ale neproměnil. 38. minuta znamenala další příležitost pro domácí Dynamo v podobě dalšího desetimetrového kopu. K míči se postavil tentokrát Jasanský, který atakoval hattrick. Bohužel ale ani on svůj pokus neproměnil. V závěru utkání měli šanci v podobě 10-metrového kopu také hosté. Gabčo ale také neproměnil.

Tomáš Lerch (hráč PCO): „Myslím, že v utkání jsme nebyli slabším týmem. Byli jsme více než vyrovnaným soupeřem, ale opět jako ve většině utkání jsme neproměnili své šance a inkasovali laciné góly. K tomu ty neproměněné penalty. Do konce soutěže nám zbývá pár utkání, ve kterých nás čekají těžcí soupeři, nevěšíme hlavy a pokusíme se získat co nejvíce bodů."

Jakub Němec, trenér Olympiku: „Už před utkáním jsem věděl, že bude vyrovnané a bude to spíše boj. A přesně to se naplnilo. Moc futsalové krásy toto utkání nenabídlo. Jsme rádi, že jsme získali tři body i přesto, že jsme nepodali dobrý výkon. Do dalších utkání se musíme hodně zlepšit, abychom měli šanci uspět."

Statistiky

Kde se hrálo

Č. Budějovice | Lokomotiva

Více
Adresa Třebízského 1044/1, 37006 České Budějovice
Kategorie Kategorie B
Kapacita 300 sezení / 50 stání
Rozměry 40 x 20 m
Povrch palubovka
Telefon 602689226