Oba týmy nastoupily bez svých několika opor a jediný gól poločasu padl v osmé minutě, když těsně před brankou usměrnil míč do naší sítě Benát přihrávku Hrice D. V tu chvíli měli hosté herně mírně navrch a nebýt našeho gólmana, mohlo to být i horší. My jsme si za první polovinu nevypracovali vpodstatě žádnou výraznější brankovou příležitost. Po změně stran byla hra poměrně vyrovnaná, ale v brankovišti Budějovic jsme byli stále bezzubí a devět minut před koncem hosté udeřili podruhé (Jakub Hric) a my byli nuceni brát oddechový čas a jít do power play. I tahle činnost byla ale víceméně jalová a vše vyústilo v třetí branku v naší síti, kterou trefil Jasanský přes celé hřiště do odkryté sítě. Velké zklamání na úvod sezóny a nula branek v kolonce střelců!

Michal Odehnal, trenér ŽV Brno: "Z výsledku jsem zklamaný. Příprava byla krátká a bohužel jsme se nescházeli v optimálním složení, což se dnes projevilo. Navíc jsme se na posledním tréninku na něco připravovali a díky zraněním nám z této sestavy vypadli dva hráči. Hra samotná nebyla až tak tragická, ale bohužel jsme si nevytvořili žádné vyložené gólové šance a směrem k soupeřově bráně jsme byli bezzubí. Věřím, že se z tohoto zápasu dokážeme poučit a připravíme se zodpovědně na další soupeře."

Jakub Hric (hráč PCO) po zápase s Vlky: "Dnes jsme podali každý výborný výkon, odevzdali jsme na hřišti maximum a zaslouženě si odvážíme tři body z palubovky soupeře. Výsledek se nerodil ale lehce, domácí podali taky velmi slušný výkon. Myslím si, že na první utkání sezony to byl velmi slušný zápas.”

Statistiky

Profil haly

MSH Modřice

Více
Adresa Benešova 274, 664 42 Modřice
Kapacita 250
Vstupenky 50 Kč