Chrudim začala svou cestu zápasem skvěle. Po pár vteřinách otevřel skóre Yuri. Teplice nečekaly s odpovědí dlouho: ve třetí minutě srovnal na 1:1 Paulinho. Jenže východočeši znovu strhli vedení na svou stranu, když v 8. minutě překonal Casassu David Drozd. Vedení ale domácímu celku do přestávky nevydrželo. Paulinho svým druhým gólem v utkání překonal Rennana z úniku - 2:2.

Ve druhé půli se hrála taktická bitva. Nikdo nechtěl udělat chybu, přesto se oba celky dostaly do dobrých šancí, ale brankáři své spoluhráče podrželi. Zápas tedy dospěl do prodloužení, kde se hrálo v podobném duchu jako v druhém poločase. Bez branek. Souboj tak rozhodly penalty, ve kterých Teplice zvítězily 4:2. Série se tak za stavu 2:1 pro Chrudim stěhuje znovu do Chomutova.

Felipe Conde (trenér FK Chrudim): „Jak jsme očekávali, byl to další vyrovnaný zápas. První poločas se hrálo hodně otevřeně, po přestávce jsme byli více na balonu, ale nebyli jsme schopni skórovat. V prodloužení jsme v naší snaze pokračovali, s penaltami nejsme spokojeni. Nyní si musíme odpočinout a přemýšlet o tom, jak nejlépe odehrát čtvrté utkání.“

Jiří Baran (hráč Svarog FC): „Skvěle zvládnutý zápas. I přes zranění a vykartované hráče jsme podali vynikající výkon na hraně fyzických možností. Nezbývá než se připravit na páteční zápas a znovu podat podobný výkon. Nevzdáváme se."

Statistika

Kde se hrálo

Chrudim | MSH

Více
Adresa Tyršovo náměstí 12, 537 01 Chrudim
Kategorie Kategorie A+
Kapacita 720 sezení / 100 stání
Rozměry 40 x 20 metrů
Povrch dřevěné parkety
Telefon 728202004