Úvodní branka zápasu padla poměrně brzy. Již ve 2. minutě založilo Tango rychlý protiútok, Havel posunul míč do pravé strany na rozběhnutého Mareše, který na bližší tyči prostřelil třineckého brankáře Sikoru – 0:1. Ve 13. minutě se Tango radovalo podruhé: Brankář Sikora chyboval v rozehrávce a „namazal“ přímo na sálovku Beleje – 2:0.

Po přestávce Třinec vystrčil drápky a hrál dobrý futsal, který později korunoval dvěma góly, ale nepředbíhejme. Martin Brůna ve 27. minutě tečoval nástřel na třineckou bránu, Sikora ještě stačil zasáhnout, ale odražený míč uklidil za jeho záda Belej – 3:0. O minutu později bylo téměř rozhodnuto. Michal Mareš si obhodil hráče a parádní přízemní ranou zvýšil už na 4:0.

Třinec se však vrátil do hry. Ve 30. minutě snížil na rozdíl tří branek Opluštil a skóre zápasu podtrhnul o minutu později Kantor – 4:2.

FC Tango Brno – SKP Likop Třinec 4:2 (2:0)

Branky a nahrávky: 2. Mareš (Havel), 13. Belej, 27. Belej (Brůna), 28. Mareš – 30. Opluštil (Baron), 31. Kantor (Przyczko). Rozhodčí: Gasnárek – Petr. ŽK: Havel – Baron, Buryan. Diváci: 120.

Tango Brno: Bočánek (Kubíček) – Chadzidis, Vlček, Mareš, Brůna, Buršík, Šidla, Belej, Záruba, Havel, Cenek, Tachtadžis, Chlad. Trenér Vlastimil Bartošek.

Třinec: Sikora (Kreželok) – Mendrok, Opluštil, Očadlík, Kalfas, Przyczko, Baron, Sierota, Buryan, Kantor. Trenér Josef Cieslar st.