Do zápasu jsme nastupovali bez čtyř hráčů základní sestavy ale s odhodláním získat tři body a udržet si naději na desáté místo tabulky. V celém průběhu jeme byli lepším týmem a i když se soupeři podařilo korigovat průběžné skóre (2:1 a 3:2) a v závěru zápasu snížit, nenechali jsme nikoho na pochybách, že bychom tentokráte kýžené body nezískali. Střelecky se prosadil uzdravený Dominik Havlín se čtyřmi zásahy a ve výborném světle se ukázal i autor dvou branek - kapitán Ladislav Hansl. Pochvalu zaslouží ale celý tým.

Jaroslav Pšurný (hráč Žabinští Vlci Brno): "Cenné vitězství. Démoni sice neprekročili vlastní stín a jejich poněkud stereotypni přístup nám nenadělal vetší potíže, nesmíme ale zapomínat na to, že se stále jedná o tradičního účastínka I.ligy a jejich letošní nepovedený rok na tom nic nemění. Zbývají nám 2 zápasy a jsem presvědčen, že v nich předvedeme stejně odpovědný vykon, podpořený individualními perličkami. Za dnešek bych v tomto směru vyzdvihl dvojici Havlín - Hansl."

Petr Zapletal (hráč Démoni Česká Lípa): "Prestože jsme do utkaní nevstoupili špatně, soupeř šelz aslouženě do vedení. V předchozích zápasech jsme se mohli vymlouvat na smůlu a litovat neproměněných šancí, dnes si to nemyslím. Bohužel se ukázalo, že v momentální formě jsme na posledním místě tabulky zcela zaslouženě."

Statistika

Kde se hrálo

Brno | Vodova 2

Více
Adresa Vodova 336/108, Brno
Kategorie Kategorie A
Kapacita 900
Rozměry 40 x 20 m
Povrch parkety
Telefon 541212152