Od rozjetí prvoligové soutěže, po koronavirové tříměsíční přestávce, zatím Démoni nezískali ani bod. Chtěli se o to pokusit právě s Teplicemi, i když, jak bylo naznačeno, byl to těžký soupeř.

Ale začátek se jim povedl. V první desetiminutovce měli domácí několik zajímavých šancí, z čehož jednu dokázali proměnit. V 7. minuě se trefil Bejda – 1:0.

Ty další neproměněné příležitosti je následně mrzely, protože Teplickým se povedlo ještě v první půli nejenom srovnat, ale i otočit skóre a to během minuty a půl (Adriano a Baran) – 1:2.

Démoni cítili, že se s favoritem dá hrát a i ve druhé půli se pustili do soupeře bez přehnaného respektu. A opět se dostali do několika nadějných možností ke skórování, především ta Fichtnerova střela z 25. minuty volala po gólu…

Nakonec to ale byli hosté, kdo se radoval z gólu. Ve 27. minutě byl vyloučen Bejda a Tato proměnil nařízenou penaltu – 1:3.

Než se mohli domácí pořádně vzpamatovat z této šlamastyky a nadechnout se k případnému náporu, vstřelily Teplice čtvrtý gól (Salla) – 1:4.

Snížit mohl ze dvou velkých šancí Fichtner, ale nejdříve trefil brankáře a pak si před prázdnou brankou nedokázal zpracovat míč.

V příštím kole se Démoni střetnou s Mělníkem, se kterým se v současné chvíli přetahují o osmé postupové místo do play-off.

Karel Kruliš (trenér FC Démoni Česká Lípa): "Po náročném týdnu, kdy jsme odehráli v šesti dnech tři zápasy nám včerejší zápas ukázal, že se umíme poprat i s týmem, který je nabitý cizinci. Kluky chválím za skvělý přístup k zápasu. Dál se teď musíme připravit na další zápasy. A začít bodovat."

Michal Hůla (brankář Svarog FC): "V dnešním utkání jsme opět hráli dobře dozadu a od toho se i odvíjel výsledek. Důležité bylo, že nás nepoložil první gól a rychle jsme zápas otočili ve svůj prospěch. Zápas jsme měli pod kontrolou a po celou dobu jsme šli jasně za vítězstvím!"

Statisitika

Profil haly

MSH Č. Lípa

Více
Adresa Wedrichova 3305, Česká Lípa 470 01
Kapacita 400
Vstupenky 20 Kč dospělí
Sleva pro FUTič mládež do 10ti let zdarma, držitelé členské karty futsal FIFA zdarma