Sparťanský trenér David Frič musel po vítězství opět vyzdvihnout výkon Petra Zapletala: „Z mého pohledu šlo o vyrovnané utkání. Hradec hrál zezadu a my jsme hráli do plné obrany. Hodně jsme i kazili. Hradec těžil z brejkových situací. I přesto jsme vedli dva-nula. Dostali jsme gól na jedna-dva po špatném přesunutí celé obrany. Začali jsme hrát power play, při které jsme měli tři gólové šance, ale nedali jsme je. Následoval trest, kdy jsme po chybě v rozehrávce inkasovali vyrovnávací gól. Hra byla vyrovnaná, ale chtěli jsme víc vyhrát. Díky Petrovi Zapletalovi, který odehrál fantastický zápas, jsme dali na tři-dva a pak už jsme si vítězství pohlídali.“

Zklamání na straně hostí bylo znát. „Prohra je pro nás zklamáním. Mrzí mě, že jsme zápas ztratili, i když jsme dokázali vyrovnat na dva-dva. Bohužel, nevyužili jsme chvilkové euforie a nechali jsme si dát další dvě branky,“ litoval hradecký trenér Petr Hoffmann.

AC Sparta Praha – Mados MT Hradec Králové 4:2 (1:0)

Branky a nahrávky: 12. vlastní, 23. Holeček (Havrda), 36. Zapletal (Rott), 39. Holeček (Frič) – 26. Friedl (Chromek), 33. Chromek. Rozhodčí: Chládek – Henych. ŽK: Frič – Merkl. Diváci: 100.

Sparta Praha: Mareš (Pytloun, Vozár) – Holeček, Sop, Doša, Vodecký, Dlouhý, Vobořil, Frič, Havrda, Stejskal, Zapletal, Rott. Hrající trenér David Frič.

Hradec Králové: Menšl (Mašek) – Friedl, Srkal, Beran, Fidra, Merkl, Váňa, Chromek, Jošt. Trenér Petr Hoffmann.

Profil haly

Arena Sparta

Více
Adresa Podvinný mlýn 2131/11, 190 00 Praha 9-Libeň
Kapacita 2500
Vstupenky 60 Kč, majitelé permanetky AC Sparta Praha a HC Sparta Praha zdarma
Sleva pro FUTič 25 Kč mládež do 15ti let