Nejvíce se střelecky dařilo Maxovi, který si ze zápasu odnesl tři branky, Jiří Mužík naopak vstřelil první gól v našem dresu.

Chrudim na nic nečekala a v Mělníku na svého soupeře nastoupila. Úvodní šance sice ještě změnu ve skóre nepřinesly, to ale změnila až šestá minuta. Everton šikovným pasem našel na levé straně Maxe, který se z první na přední tyč nedokázal mýlit – 0:1! O čtyři minuty později bylo ještě veseleji a to hned dvojnásobně, když si slovo vzali bratři Drozdovi. Parádní ranou pod břevno se nejprve prezentoval David Drozd, o několik sekund později své dvojče napodobil i Drozd Pavel, který tak upravil na poločasových 3:0 pro Chrudim.

Ani po pauze se žádné závratné změny nekonaly a Chrudimští si dál šli cílevědomě za vítězstvím. Během jedné minuty zvládl dvěma trefami dokonat hattrick Brazilec Max, pro kterého to byla patnáctá a šestnáctá trefa v probíhající sezoně, díky které se dotáhl v pořadí střelců na vedoucího Davida Drozda – 0:5! Následně se prosadili i domácí, čisté konto brankářovi Rennanovi umazali Alexander Nedostup Jan Kalabis.

Závěrečná slova však patřila Chrudimským. Do střelecké listiny se zapsali ještě Brazilci Everton Felipe, dvě minuty před závěrečnou sirénou upravil na konečných 8:2 a svoji premiérovou trefu v dresu Chrudimi v 1. FUTSAL lize zaznamenal Jiří Mužík!

Lukáš Nečas (kapitán Olympiku): "Každý zápas proti takhle silnému soupeři vyžaduje stoprocentní koncentrovanost od začátku až do konce utkání. Hrálo se celkem v rychlém tempu a v prvním poločase jsme se báli hrát dopředu. Po změně stran jsme vstřelili dvě branky, ale Chrudim potrestala naše chyby a svoje vedení si jako zkušený tým pohlídala. Navíc jsme přišli vinou zranění o dva hráče, takže jsme dohrávali již tak náročný zápas v sedmi hráčích."

Felipe Conde (trenér FK Chrudim): „Odehráli jsme kvalitní utkání, vyzkoušeli jsme si v útoku řadu herních variant. Bohužel produktivita byla nízká. V defenzívě jsme ale udělali několik chyb, které se prostě nesmí stávat. Líbí se mi, když tým se nebojí postavit mladé hráče, kteří mají kuráž. Tímto gratuluji Mělníku k jeho výkonu.“

Statistika

Kde se hrálo

Mělník | SH

Více
Adresa Pod Vrchem 3421, 27601 Mělník
Kategorie Kategorie A
Kapacita 120 sezení, 100 stání
Rozměry 40 x 20 m
Povrch PVC
Telefon 315622044