Mělnický trenér Pavel Šuba neměl pro své svěřence slova chvály: „Stejný zápas jako s Hradcem nebo Mýtem. V desáté vteřině máme gólovou šanci, pak si dáme polovlastní branku po přihrávce středem. Následuje faul a přímý kop rovnou do šibenice. Soupeř vedl dva-nula. Následně jsme další dvě šance nedali a Sparta nás trestala. Futsalově byli hosté někde jinde. Máme problém s koncovkou, tam nám chybí hráčská kvalita. V poli to nějak uhrajeme, ale zakončení je hrozné. Druhá půle už byla jen o vůli, přístupu a morálce. Někteří hráči těžce nestíhali. Sparta je opravdu někde jinde.“

Za to sparťanský trenér musel být spokojen. Jeho tým hrál dobře a dal spousty branek. „Musím říct, že je výsledek pro Mělník krutý. Odehráli jsme svůj standard a řekl bych, že jsme proměňovali své šance, proto to skóre bylo tak vysoké. Z mého pohledu je pozitivní, že jsme protočili všechny hráče z lavičky. Kvalita byla naprosto vyrovnaná. Výborný zápas odehrál Petr Zapletal,“ chválil kouč Sparty David Frič.

SK Olympik Mělník – AC Sparta Praha 2:10 (0:4)

Branky a nahrávky: 28. Gabčo (Šimandl), 36. Machulka (Němec) – 3. Sop (Zapletal), 7. Havrda, 10. Doša (Frič), 12. Dlouhý (Vobořil), 27. Doša (Holeček), 32. Kuč (Doša), 33. Rott (Havrda), 35. Vodecký (Holeček), 37. Kuč (Doša), 40. Holeček (Doša). Rozhodčí: Velebil – Milner. ŽK: Sop (ACS).

Mělník: Vágner (Machulka) – Dvořák, Malák, Weiner, Němec, Banovič, Gabčo, Šimandl, Kovařík, Bláha. Trenér Pavel Šuba.

Sparta Praha: Mareš (Vozár, Pytloun) – Holeček, Sop, Doša, Vodecký, Dlouhý, Vobořil, Frič, Havrda, Kuč, Zapletal, Rott. Hrající trenér David Frič.

Kde se hrálo

Neratovice | SH

Více
Adresa Kpt. Jaroše 233, Neratovice
Kategorie Kategorie A+
Kapacita 450 sezení / 150 stání
Rozměry 40 x 20 metrů
Povrch parkety
Telefon 315682718