Do hry se také dostali mladí hráči. Trenér Filinger změnil složení čtyřek a to se na výkonu červenobílého týmu pozitivně projevilo, svému soupeři nastříleli tři branky v prvním poločase a další čtyři přidali po přestávce.

Adam Vondráček (Slavia)
: "Po nevydařeném derby jsme si říkali, že se musíme vrátit k základům, k těžké tvrdé práci a píli na hřišti. Chtěli jsme špatný výsledek odčinit. Kluci makali v obraně a nepustili soupeře k nebezpečným střelám, jsem maximálně spokojený. Byl to v této sezoně můj první odchytaný celý zápas. Já jsem už proti České Lípě několikrát chytal a vždycky jsem dostal gól, jsou to zkušení hráči, proto mě těší, že jsem dneska nulu udržel."

Jan Křemen (autor hattricku Slavia): "Zápas se Spartou nám vůbec nesednul, museli jsme něco změnit, proházeli jsme čtyřky a dneska se to povedlo, má na tom zásluhu celý tým a hlavně trenér, protože ta změna byla vidět. Adam zachytal fantastický zápas, chci mu k jeho výkonu pogratulovat. Můj hattrick? Je to jedno, kdo dá branky, hlavní je to, že jsme získali tři body."

Karel Kruliš (trenér Česká Lípa): "Nacházíme se v nějaké dece po zápase v Ústí, který jsme mohli vyhrát, ale prohráli jsme ho během třiceti vteřin a zanechalo to na nás následky. Dnes jsme mohli v závěru poločasu z penalty snížit, ale nepovedlo se to, nedaří se nám to utrhnout. Slavia dnes byla živější, odpočatější."

Statistiky

Kde se hrálo

Praha | Slavia

Více
Adresa Vladivostocká 1460/10, Praha 10 - Vršovice
Kategorie Kategorie A+
Kapacita 970 sezení / 150 stání
Rozměry 40 x 20 m
Povrch parkety
Telefon 602325579