„Teplice jsou bezkonkurenční mančaft,“ řekl po utkání trenér Třince Josef Cieslar starší a pokračoval: „Patří ke špičce ligy. My jsme zůstali se stejným kádrem, který hrál druhou ligu. Pouze jsme bránili a snažili jsme se uhrát co nejlepší výsledek. Báli jsme se dvouciferného čísla. Do přestávky jsme prohrávali nula-dva. Po přestávce jsme udělali chyby a soupeř vedl čtyři-nula. Pátou branku jsme dostali z desítky. Brankář střelu chytil, ale dorážku jsme nepokryli a soupeř vstřelil gól. Hosté byli lepší. My jsme se zmohli na bránění a jsem rád, že to skončilo, kolik to skončilo.“

Pro Teplice šlo o klasický zápas s povinnou výhrou. „Hrál se poklidný zápas. Pro domácí to byl první zápas. Šli jsme si pro tři body a soupeře jsme pustili jen do dvou šancí. Hodně jsme hráli power play. Ne, že bychom si chtěli pomoct, ale připravujeme se na Jeremenko Cup. Zápas jsme vyhráli pět-nula a jsme spokojení,“ uvedl kapitán Balticflory Zdeněk Sláma.

SKP Likop Třinec – FC Balticflora Teplice 0:5 (0:2)

Branky a nahrávky: 2. Sidnei (Marcio), 10. Emerson (Giva), 26. Holý (Sidnei), 33. Sláma (Sidnei), 39. Kilián. Rozhodčí: Petr – Gasnárek. Bez karet.

Třinec: Sikora (Kloda) – J. Cieslar ml., Hudzieczek, Samek, Przyczko, Očadlík, Baron, Buryan, Kantor, Mendrok. Trenér Josef Cieslar st.

Teplice: Jeronimo (Kalina) – Sláma, Salák, Holý, Kiliján, Giva, Sidnei, Emerson, Marcio. Hrající trenér Giva.

Kde se hrálo

Smilovice | Sportcentrum

Více
Adresa Smilovice 168, Smilovice
Kategorie Kategorie B
Kapacita 150 diváků
Rozměry 40 x 20 metrů
Povrch PVC
Telefon 602605144