Už v první minutě poslal ERA-PACK do vedení Brazilec Max. Na 2:0 zvyšoval čtyři minuty před půlí Slováček a vzápětí se trefil i Rodrigo. Ve druhé půli padla jen jedna branka, kterou zaznamenal ve 36. minutě domácí Alvarito.

„Utkání jsme zvládli s přehledem. Nechali jsme odpočívat hráče, kteří odehráli hodně času na UEFA Futsal Cupu. Připravili jsme si hromadu šancí, ale prosadili jsme se jen čtyřikrát. Třinec se snažil hodně bránit a hodně střel nám zblokoval, což se odrazilo na výsledku zápasu,“ řekl k utkání asistent chrudimského trenér Jaroslav Bartušek.

Podobný názor měl i trenér Třince Josef Cieslar starší: „Utkání bylo jasné. Soupeř byl bezkonkurečně lepší a výsledek bereme všemi deseti. Čtyři-nula s takovým týmem je super výsledek. Nějaké šance jsme si vytvořili, šli jsme i sami na brankáře, ale nedali jsme gól. Hráli jsme s mistrem a výsledek bereme.“

FK ERA-PACK Chrudim – SKP Likop Třinec 4:0 (3:0)

Branky a nahrávky: 1. Max (Koudelka), 16. Slováček (Rešetár), 17. Rodrigo (Slováček), 36. Alvarito (Rodrigo). Rozhodčí: Milner – Gryc. ŽK: Očadlík, Mendrok (oba TRI). Diváci: 150.

Chrudim: Žďánský (Olinha) – Koudelka, Chmelík, M. Mareš, Max, Kilmer, Evandro, Alvarito, Rodrigo, Rešetár, Slováček, Felipe. Trenér Daniel.

Třinec: Sikora (Kreželok) – Mendrok, Baron, Cieslar, Očadlík, Opluštil, Sniegoň, Przyczko, Sierota, Fraňo, Buryan. Trenér Josef Cieslar st. 

Kde se hrálo

MSH Chrudim

Více
Adresa Tyršovo náměstí 12, 537 01 Chrudim
Kapacita 720 diváků
Rozměry 40 x 20 metrů
Povrch dřevěné parkety