Už v první minutě poslal ERA-PACK do vedení Brazilec Max. Na 2:0 zvyšoval čtyři minuty před půlí Slováček a vzápětí se trefil i Rodrigo. Ve druhé půli padla jen jedna branka, kterou zaznamenal ve 36. minutě domácí Alvarito.

„Utkání jsme zvládli s přehledem. Nechali jsme odpočívat hráče, kteří odehráli hodně času na UEFA Futsal Cupu. Připravili jsme si hromadu šancí, ale prosadili jsme se jen čtyřikrát. Třinec se snažil hodně bránit a hodně střel nám zblokoval, což se odrazilo na výsledku zápasu,“ řekl k utkání asistent chrudimského trenér Jaroslav Bartušek.

Podobný názor měl i trenér Třince Josef Cieslar starší: „Utkání bylo jasné. Soupeř byl bezkonkurečně lepší a výsledek bereme všemi deseti. Čtyři-nula s takovým týmem je super výsledek. Nějaké šance jsme si vytvořili, šli jsme i sami na brankáře, ale nedali jsme gól. Hráli jsme s mistrem a výsledek bereme.“

FK ERA-PACK Chrudim – SKP Likop Třinec 4:0 (3:0)

Branky a nahrávky: 1. Max (Koudelka), 16. Slováček (Rešetár), 17. Rodrigo (Slováček), 36. Alvarito (Rodrigo). Rozhodčí: Milner – Gryc. ŽK: Očadlík, Mendrok (oba TRI). Diváci: 150.

Chrudim: Žďánský (Olinha) – Koudelka, Chmelík, M. Mareš, Max, Kilmer, Evandro, Alvarito, Rodrigo, Rešetár, Slováček, Felipe. Trenér Daniel.

Třinec: Sikora (Kreželok) – Mendrok, Baron, Cieslar, Očadlík, Opluštil, Sniegoň, Przyczko, Sierota, Fraňo, Buryan. Trenér Josef Cieslar st. 

Profil haly

MSH Chrudim

Více
Adresa Tyršovo náměstí 12, 537 01 Chrudim
Kapacita 720 diváků
Vstupenky 50 Kč, děti do 150 cm zdarma
Sleva pro FUTič děti do 150 cm zdarma