Čtyři dny po suverénní výhře na hřišti Interobalu Plzeň šli futsalisté Chrudimi do boje znovu, proti posledního Hodonínu. Trenér Conde poslal do branky poprvé v sezoně od začátku Jakuba Žďánského, gólmani Litviněnko i Rennan sledovali zápas z tribuny. Žďánský během utkání příliš práce neměl, spíše sledoval gólový koncert na opačné straně.

Střelecký účet zápasu Chrudimští otevřeli již po jedenácti vteřinách, kdy se prosadil Brazilec Max. Skóre se velmi rychle navyšovalo, stejně jako počet branek u jednotlivých hráčů. V poločase vedla Chrudim již dvojciferným rozdílem, skóre se nakonec zastavilo na výsledku 16:0! Nejpilnějšími střelci ERA-PACKu byli Pavel Drozd a Max, kteří se do hodonínské sítě trefili hned pětkrát.

Výsledek 16:0 znamenal pojištění první pozice tabulky VARTA futsal ligy. ERA-PACK čekají v závěru základní části ještě tři zápasy, kromě výjezdu do Liberce čeká chrudimský tým před vlastními fanoušky soupeři z Českých Budějovic a České Lípy.

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Po výhře v Plzni jsem hráčům říkal, že musíme jít vítězství v základní části naproti aktivně. Ze soupeře jsme měli respekt a kvalitně se na něj připravili. Sami hráči moc dobře ví, že jich tu je hodně a že musí bojovat o své místo v sestavě. Zlepšila se díky tomu i kvalita tréninků. Musíme stále pokračovat tímto způsobem, abychom byli za dva měsíce stoprocentně připraveni na závěr letošní sezony.“

Statistiky

Kde se hrálo

Chrudim | MSH

Více
Adresa Tyršovo náměstí 12, 537 01 Chrudim
Kategorie Kategorie A+
Kapacita 720 sezení / 100 stání
Rozměry 40 x 20 metrů
Povrch dřevěné parkety
Telefon 728202004