V zápase hraném dvakrát 25 minut hrubého času hráči Gardenline svého soka trápili. Plzeň sice vedla gólem Abrháma 1:0, ale první poločas nakonec vyhráli hosté 2:1! Ještě ve druhé půli vedly Litoměřice 3:2, ale domácí Interobal dvěma góly zápas otočil. Dvakrát se trefil Mariánus.

"Zápas s Litoměřicemi původně na programu nebyl, protože jsme zatím ve fázi hrubé přípravy a futsalové věci teprve teď začínáme pilovat, ale jsem za jeho konání moc rád. Litoměřice přijeli s novým týmem posíleným čtyřmi brazilci a osobně jsme od nich čekal trochu více. Celý zápas se soustředili na hluboký blok a nás zkoušeli překonat brejky, individuálně či ze standartek. Tam ukázali,že jsou v přípravě dál než my. Mě těší výhra, výkon hodnotit moc nemůžu, spíše to bylo ubojované a hezkých akcí tam v této fázi přípravy ještě moc nebylo, ale vždy se usíná s pocitem vítězství lépe. Takže klukům za nasazení, chuť a bojovnost děkuju," řekl trenér Plzně Petr Kučera pro klubový web futsal-plzen.cz.

Hattrick a tři asistence. Křemenův večer přisoudil další bod Slavii
Hattrick a tři asistence. Křemenův večer přisoudil další bod Slavii 28.03.2024

Třetí čtvrtfinále play off 1. Futsal ligy viděli ve čtvrtek fanoušci v Edenu. Slávisté nedali Chomutovu šanci a vyhráli vysoko 8:2. Na prvních šesti gólech se třemi góly a třemi asistencemi podílel slávista Jan Křemen.

Čtvrteční přímý přenos z Edenu začíná ve speciálním vysílání už v 19:40 hodin
Čtvrteční přímý přenos z Edenu začíná ve speciálním vysílání už v 19:40 hodin 28.03.2024

Svaz futsalu přichystal na třetí utkání série mezi Slavií a Chomutovem speciální rozšířené vysílání, které začíná na YouTube a ČT sport Plus už ve čtvrtečních 19:40 hodin. Dívejte se, bude na co!