pátek 10. října od 20.30 hodin

FC Benago Zruč n. S. – Helas Brno

„Helas jsme v přípravě porazili osm-nula, ale soupeři chyběla celá jedna čtyřka Cupák, Havel, Sýkora a Lacko,“ připomněl domácí trenér Beni Simitči a pokračoval: „V pátek půjde o úplně jiný zápas, ale my chceme vyhrát a uděláme pro to vše, co bude nutné. K Helasu však máme velký respekt. V pátek už nastoupí kapitán Ago Simitči, pevně věřím, že i uzdravený Oliveira. Očekávám, že na zápase bude skvělá atmosféra od našich fanoušků jako proti Vysokému Mýtu, a že nás opět poženou pro další tři body.“

Profil haly

Zruč n/S | SH

Více
Adresa Na Pohoří 575, Zruč nad Sázavou
Kapacita 200 sezení / 100 stání
Vstupenky 50 Kč

Další aktuality

Rešetár posílí realizační tým Helasu Brno
Rešetár posílí realizační tým Helasu Brno 07.05.2025

Lukáš Rešetár vstupuje do nové profesní kapitoly. Po úspěšné hráčské kariéře se poprvé vydává na trenérskou dráhu a stává se členem realizačního týmu Helasu Brno. Ve spolupráci s trenérem Tomášem Galiou se od příští sezóny zapojí do přípravy A-mužstva i rozvoje (F)akademie.

Finále začne v Chrudimi v úterý 13. května
Finále začne v Chrudimi v úterý 13. května 06.05.2025

V úterý 13. května v 19 hodin začne finálová série letošního Play off v Městské hale v Chrudimi. Vítěz základní části vyzve úřadujícího mistra Interobal Plzeň. Na západ Čech se boj o zlaté medaile přesune o tři dny později. Podívejte se na všechny termíny včetně případného 4. a 5. zápasu.

Nováčkem 1. Futsal ligy bude vítěz 2. ligy Východ - Amor Kloboučky Vyškov!
Nováčkem 1. Futsal ligy bude vítěz 2. ligy Východ - Amor Kloboučky Vyškov! 04.05.2025

Nováčkem 1. Futsal ligy bude v nové sezoně Amor Kloboučky Vyškov, vítěz 2. ligy Východ. Za klub oznámil rozhodnutí přijmout účast v nejvyšší soutěži prezident klubu Antonín Petlach.