Pražská Sparta zahájí přípravu 25. července s širším kádrem. „První dva týdny tréninku budou mít silově rychlostní zaměření,“ prozradil trenér David Frič. Pak už se jeho tým bude soustředit na hru.

„Chceme trénovat čtyřikrát až pětkrát v týdnu,“ zdůraznil sparťanský trenér. Jeho tým se na žádný přípravný turnaj nechystá a soupeři pro přípravné zápasy jsou stále v jednání.

Vedení Sparty se nakonec podrželo udržet dvě hlavní opory Zdeňka Slámu a Martina Došu, o které byl v české lize velký zájem. „Ano, Slámu s Došou jsme udrželi. Jsme dohodnutí i se Zapletalem a Křemenem. Máme rozjednané některé hráče, ale nechceme se k tomu vyjadřovat,“ dodal Frič.

Další aktuality

Mestek pokračuje jako předseda SFČR, Kolman kandidaturu stáhl
Mestek pokračuje jako předseda SFČR, Kolman kandidaturu stáhl 15.06.2021

Na první pohled možná překvapivý vývoj, na ten druhý již nikoliv. Již několik měsíců bylo avizováno, že plánovaná změna na postu předsedy SFČR se děje ve shodě odstupujícího dlouholetého předsedy a nového kandidáta. I nyní po Valné hromadě FAČR, která pro futsal dopadla nad očekávání dobře, se tak další kroky dějí ve shodě a po vzájemné dohodě Otakara Mesteka a Daniela Kolmana.

Český futsal má nového mistra. První titul slaví Plzeň
Český futsal má nového mistra. První titul slaví Plzeň 27.05.2021

Třetí finále play off 2021 1. FUTSAL ligy se hrálo ve čtvrtek večer v Plzni. Domácí šli do zápasu s mistrovským mečbolem v zádech. A proměnili ho. Interobal rozhodl souboj s Chrudimí třemi góly po přestávce.

Nejlepším cizincem sezony byl zvolen sparťan Angellot
Nejlepším cizincem sezony byl zvolen sparťan Angellot 27.05.2021

Futsalisté v minulém týdnu volili nejlepšího zahraničního hráče v 1. FUTSAL lize za sezonu 2020/2021. Z vítězství se radoval Kolumbijec Angellot z týmu AC Sparta Praha.