První půle se Nejzbachu v Chrudimi hodně povedla a prohrát 1:2 si ji nezasloužil. „Řekl bych, že hrajeme pořád to samé. Chrudim na nás zřejmě v první půli nebyla zvyklá a ve druhém poločase nám asi došly síly. Série se Spartou byla hodně náročná. Navíc jsme ve druhé půli dostali smolné góly, červenou kartu a bylo po nás,“ vrátil se ke čtvrtečnímu zápasu Václav Sklenář.

V úterý se má ERA-PACK podle Sklenáře na co těšit: „My říkáme, že každý zápas je válka. Půjdeme do války a uvidíme. Na Chrudim toho asi moc nenachystáme. Musíme hrát důrazně, presovat a buď soupeře přetlačíme, nebo ne.“

Nejzbachu chyběl i vykartovaný Lukáš Merkl. „Chyběl nám,“ souhlasil Sklenář a pokračoval: „Zrovna chytil formu. Moc to vyloučení nechápu. Pískají nás dvakrát po sobě stejní rozhodčí a vždy dostaneme červenou kartu. Asi jsme si s nimi nesedli.“ Dalším vykartovaným je po prvním duelu Roman Michalec, který šel s rozhodčím čelo na čelo. „Roman hodně nervově vytekl, ale předcházel tomu jasný faul od Kovácse, který letěl nohou někam na žaludek. Možná ještě výš. Rozhodčí řekl, že nikoho netrefil, ale přece se před něj nepostavím, aby mě zlikvidoval. Rozhodčí to musí posoudit trochu jinak. Rozhodčí ani Roman tu situaci bohužel neunesli,“ dodal Sklenář.

Další aktuality

Přípravné zápasy před sezónou 2025/2026
Přípravné zápasy před sezónou 2025/2026 25.08.2025

Program a výsledky přípravných zápasů týmů 1. Futsal ligy před startem ročníku 2025/2026.

Vyškov posílili Almeida z ATRAPSu a Krajča z Hodonína
Vyškov posílili Almeida z ATRAPSu a Krajča z Hodonína 23.08.2025

Nováček 1. Futsal ligy Amor Vyškov představil před generálkou na novou sezonu dvě nové posily - Kelvin Campos Almeida přichází z ATRAPS Brno, Pavel Krajča z Tanga Hodonín.

Michal Hůla bude chytat za Rapid!
Michal Hůla bude chytat za Rapid! 15.08.2025

Do Ústí nad Labem přichází další zvučné futsalové jméno: Michal Hůla, gólman se 40 starty za český národní tým, který v minulé sezóně působil v druholigovém španělském celku UA Ceuti