Chrudim jasně ovládla základní část a ve čtvrtfinále si poradila 3:0 na zápasy s Tangem Brno. Vysoké Mýto přijede do Chrudimi na vlně euforie z pátečního duelu, ve kterém se rozhodovalo o všem. Nejzbach doma porazil Spartu 8:7 po prodloužení a vyhrál celou sérii 3:2 na zápasy.

V základní části se Nejzbachu nepodařilo proti Chrudimi skórovat. Na domácí palubovce Vysoké Mýto prohrálo 0:8 a doma zvítězil ERA-PACK 3:0. Hostům navíc budou chybět čtvrtfináloví srřelci Jaroslav Kubát a Lukáš Merkl. Oba jsou pro tento duel vykartovaní.

Východočeské derby startuje v 18.10 hodin a vy ho můžete v přímém přenosu od 18 hodin sledovat na ČT Sport!

Z kabiny: Ve čtvrtek v Edenu souboj o mečbol
Z kabiny: Ve čtvrtek v Edenu souboj o mečbol 26.03.2024

Ve čtvrtek od 20 hodin před kamerami projektu Futsalové pondělí bude pokračovat vyrovnaná série mezi domácí Slavií a Oxyworld Baník Chomutov. Jeden z týmů získá mečbol na postup. Co zaznělo z kabin?

André vysekl v Brně hattrick, Chrudim má mečbol
André vysekl v Brně hattrick, Chrudim má mečbol 25.03.2024

Chrudim vyhrála v Modřicích nad Žabinskými Vlky 5:1 a v pátek už může dotáhnout postup do semifinále. Žabinští Vlci vzdorovali až do třinácté minuty, kdy začal svoji cestu za hattrickem André, po jednom gólu obstarali Igor Martins a Záruba. Za domácí se v závěru prosadil Havlín.