neděle 5. října od 20.00 hodin

SK Slavia Praha – FK SAT-AN Kladno (SH Eden)

Slávisté v prvním kole nehráli. Jejich duel v Třinci se bude hrát až na konci října jako televizní utkání ve zbrusu nové třinecké hale. Tým povede do zápasu s Kladnem nová trenérská dvojice Baborák – Brychta. Kapitán Slavie pro letošní sezónu je Tomáš Matějka. Start reprezentanta Petra Olivy je totiž nejistý.

Kladenští jdou do zápasů s větrem v zádech. V prvním kole totiž vyhráli. „Rádi bychom navázali na zápas s Helasem. Stále máme v naší hře velké mezery a stále je co zlepšovat, ale věřím, že na Slavii potvrdíme stejný výkon jako v prvním zápase,“ řekl trenér Kladna Jakub Jiránek. „Tento týden nemohli s týmem trénovat Šnídl s Abrhamem. Zdravotně jsou stále ze hry Slavík a Studený. K dispozici již bude uzdravený Fujdiar. Pozitivním je také hojná účast našich skalních fanoušků, kteří nás přijedou jistě podpořit v našem dalším utkání do Edenu,“ dodal trenér satanů.

Plzeň bojovnou Slavii přehrála a má mečbol na postup 26.04.2024

Druhé semifinále v Praze mělo dramatičtější průběh, ale nakonec stejného vítěze. Slávisté sice už od patnácté vteřiny po Křemenově brance vedli, Interobal ale skóre zvrátil na svoji stranu a zvítězil 5:1. V úterý bude mít mečbol na postup.

Z Edenu v pátek uvidíte znovu rozšířený přenos. Slavia vyzve Plzeň
Z Edenu v pátek uvidíte znovu rozšířený přenos. Slavia vyzve Plzeň 25.04.2024

Druhé semifinále play off mezi Slavií Praha a Interobalem Plzeň uvidíte v pátek večer znovu živě na YouTube a ČT sport Plus. Přímý přenos začne o dvacet minut dřív již předzápasovým studiem. Utkání vypukne ve 20 hodin.