Začátek zápasu se zpozdil, jelikož Benago přijelo ve stejné sadě dresů, jakou měli připravenou domácí. O výsledku rozhodla už první půle, kdy hosté vedli 3:0. Domácí korigovali výsledek až stavu 4:0 pro hosty.

Jan Loup, trenér Helasu: „Hodnocení bych skoro vynechal. Musím říct, že si Benago hraje na profesionální mančaft, ale není. V úterý mi volal Beni Simitči, v jakých budeme hrát dresech, tak jsem mu řekl, že budeme celí modří, a oni dnes přijedou také v modrých dresech. Díky tomu jsme měli problém, který jsme řešili čtyřicet minut. Sháněli jsme nové dresy, trenky a štulpny. Třikrát jsme se převlékali a do zápasu jsme šli bez přípravy a deset minut po úředním začátku. Benago bylo vysmáté na lavičce. Mužstvo, které nakoupí Brazilce a nejlepší naše hráč, má jen jednu sadu dresu, což je smutné. Do zápasu jsme šli nekoncentrovaní, nikdo nevěděl, co má hrát. Sestavu jsme neměli kompletní, i když Beni před zápasem psal, že budeme. Opět nám chyběla první čtyřka – Ovčačík, Lidmila, Lerch a Havlík. Sestava byla slátaná. Výsledek zápas nakonec odpovídá. Benago bylo lepší a futsalovější. Oba týmy navíc zahodily několik šancí. Celkově jsem strašně zklamaný a je to další důvod k tomu, abych s futsalem skončil.“

Beni Simitči, trenér Benaga: „Zápas se mi nehodnotí dobře. Helas je strašně slabý soupeř. Měli jsme nastřílet osm nebo devět branek. Inkasovali jsme až na konci, kdy jsme hráli bez brankáře. Od začátku jsme měli zápas pod kontrolou. Nakonec domácím chyběl jen Lerch, jinak hráli v plné palbě včetně Havla, Lacka, Sýkory, Cupáka a dalších. Nicméně jsme získali povinné tři body. Kluci hráli dobře a perfektně bránili.“

Helas Brno – FC Benago Zruč n. S. 1:4 (0:3)

Hattrick a tři asistence. Křemenův večer přisoudil další bod Slavii
Hattrick a tři asistence. Křemenův večer přisoudil další bod Slavii 28.03.2024

Třetí čtvrtfinále play off 1. Futsal ligy viděli ve čtvrtek fanoušci v Edenu. Slávisté nedali Chomutovu šanci a vyhráli vysoko 8:2. Na prvních šesti gólech se třemi góly a třemi asistencemi podílel slávista Jan Křemen.

Čtvrteční přímý přenos z Edenu začíná ve speciálním vysílání už v 19:40 hodin
Čtvrteční přímý přenos z Edenu začíná ve speciálním vysílání už v 19:40 hodin 28.03.2024

Svaz futsalu přichystal na třetí utkání série mezi Slavií a Chomutovem speciální rozšířené vysílání, které začíná na YouTube a ČT sport Plus už ve čtvrtečních 19:40 hodin. Dívejte se, bude na co!