Skóre zápasu otevřel v 6. minutě brněnský Martin Brůna, ale domácí do přestávky výsledek otočili. Ve 12. minutě vyrovnal Švec a minutu po něm se trefil Kaňkovský – 2:1. Na další góly se čekalo až do 27. minuty, kdy na 2:2 srovnal Outrata. Remízový stav vydržel jen dvě minuty a po druhé brance Kaňkovského Démoni znovu vedli – 3:2. Krokodýl se však nevzdal a našel síly otočit výsledek. Ve 33. minutě vyrovnal také svým druhým zápisem v utkání Brůna a tři minuty před koncem poslal Brněnské do vedení Matyska. Duel nakonec skončil spravedlivou remízou, když dvě minuty před koncem srovnal na konečných 4:4 Vobořil, který je v České Lípě nově na hostování ze Sparty.

Ohlasy aktérů zápasu

Karel Kruliš, trenér Démonů Česká Lípa: „Tři body tam opět ležely. Bylo to o krůček. Jsem rád, že jsme se zlepšili. Kluci plnili úkoly, které jsme si stanovili i natrénovali. Vše se povedlo. Jenom nám chyběl kousek štěstí, abychom soupeře dorazili. Podle mě šlo o moc pěkný zápas. Krokodýl byl silný v útoku, ale na nás je vidět, že dobře pracujeme, a hra nabírá nějaký směr. Hodně byla znát i nová posila ze Sparty Tomáš Vobořil.“

Marek Kopecký, trenér FC Rádio Krokodýl Brno: „Potvrdilo se přesně to, co jsem od zápasu očekával. Pokud Lípě neutečeme o dva góly a budeme se s nimi trápit, tak to bude nepříjemný soupeř. Kluky jsem upozorňoval na nebezpečné situace domácích, kteří hrozí hlavně z nastřelovaných balonů. I tak jsme dostali dva góly a Lípa vedla po první půli dva-jedna. Museli jsme výsledek dohánět, tlačili jsme se do betonu a domácí podnikali nebezpečné brejky. Nemohli jsme i z těch nejvyloženějších šancí překonat výborného brankáře České Lípy. Ke konci zápasu se nám podařilo výsledek otočit, ale opět po naší individuální chybě jsme domácí nechali vyrovnat a nakonec jsme mohli i prohrát. Domácí si za bojovnost a urputnou obranu bod zasloužili. Neprokázali jsme kvalitu v koncovce a propadali jsme v obraně. Bod je spravedlivý.“

Jak spolu hráli semifinalisté v základní části?
Jak spolu hráli semifinalisté v základní části? 16.04.2024

Chrudim v semifinále vyzve Helas Brno, který dvakrát v základní části porazila. V obou utkáních rozhodla už v prvních poločasech, po kterých vedla shodně 4:0. Plzeň nemá na duel se Slavií v Praze příliš příjemné vzpomínky. Podívejte se, jak dopadly zápasy semifinálových soupeřů v zákadní části.

Helas je po devatenácti letech v semifinále, čeká ho Chrudim!
Helas je po devatenácti letech v semifinále, čeká ho Chrudim! 02.04.2024

Hattrick Dominika Baloga a především zkušený, efektivní výkon dovedly Helas Brno po devatenácti letech do semifinále play off. V rozhodujícím pátém duelu přehráli svěřenci Tomáše Galii Inter Kadaň jednoznačně 7:3, získali rozhodující třetí bod a v semifinále vyzvou Chrudim.

Z kabiny: Helas a Kadaň jdou do pátého zápasu. Kdo postoupí?
Z kabiny: Helas a Kadaň jdou do pátého zápasu. Kdo postoupí? 02.04.2024

Ve středu večer se rozhodne o posledním semifinalistovi. Série mezi Helasem a Kadaní dospěla až do pátého zápasu. Co zaznělo z kabin?