SK Interobal Plzeň – FTZS Liberec

1. zápas semifinále Play off, středa 23. dubna 2025, 19 hodin, hala Lokomotiva

Karel Rozboud (SK Interobal): „Začínáme první zápas semifinále s Libercem, na které se všichni těšíme, Liberec má skvělou sezónu, kdy obsadili po základní části 3. místo a došel až do semifinále. V klubu panuje po klubovém úspěchu dobrá nálada. Budou na nás připravení a budou nám to chtít co nejvíce znepříjemnit, my ale věříme v naši kvalitu. Budeme chtít hrát naši hru a věříme, že první bod v sérii zůstane na západě Čech. Doufám, ze nás přijde podpořit dost fanoušků, protože teď je budeme potřebovat v hledišti!“

Dominik Vogt (brankář FTZS): “Na semifinálovou sérii jsme se moc těšili. Poctivě jsme se připravovali a budeme chtít soupeře pořádně potrápit. Doufám, že nás lidi v hojném počtu dorazí podpořit na domácí zápas, abychom se pokusili o další pohádkový příběh.”

Další aktuality

Tomáš Vobořil se po třech letech loučí s Rapidem
Tomáš Vobořil se po třech letech loučí s Rapidem 10.07.2025

Jako na běžícím pásu chrlí Rapid Ústí nad Labem informace o změnách v kádru. Po příchodu dvou španělských posil oznámil severočeský klub odchod svého kapitána a hrajícího trenéra.

Křivánek a Knobloch prodloužili smlouvy, Rapid představil druhou ze šesti posil
Křivánek a Knobloch prodloužili smlouvy, Rapid představil druhou ze šesti posil 09.07.2025

Vicemistr z Plzně si pojistil další působení dvou reprezentantů - víceleté smlouvy podepsali Lukáš Křivánek a Adam Knobloch. Ústí nad Labem odtajnilo druhou posilu z avizovaných šesti.

Kluby hlásí první změny v kádrech!
Kluby hlásí první změny v kádrech! 30.06.2025

Do začátku další sezony 1. Futsal ligy zbývá ještě dlouhá doba, některé kluby ale již teď zveřejňují první změny ve svých kádrech. Kromě konce angažmá zahraničních hráčů se objevila i zpráva, že v Kadani nebude pokračovat trenér Beni Simitči, v Plzni skončili Vitinho a Joao Silva, zajímavou posilu hlásí z Ústí nad Labem.