Účastníky baráže jsou 1.FC Nejzbach Vysoké Mýto z deváté pozice po základní části a SK Amor Kloboučky Vyškov - poražený finalista 2. Futsal ligy.

První utkání se hraje ve Vyškově v sobotu 15. března od 20 hodin. Odveta se uskuteční v termínu 21. - 23. března ve Vysokém Mýtě. Na přesný termín ještě čekáme. Oba zápasy odvysíláme na YouTube. 

Další aktuality

Rešetár posílí realizační tým Helasu Brno
Rešetár posílí realizační tým Helasu Brno 07.05.2025

Lukáš Rešetár vstupuje do nové profesní kapitoly. Po úspěšné hráčské kariéře se poprvé vydává na trenérskou dráhu a stává se členem realizačního týmu Helasu Brno. Ve spolupráci s trenérem Tomášem Galiou se od příští sezóny zapojí do přípravy A-mužstva i rozvoje (F)akademie.

Finále začne v Chrudimi v úterý 13. května
Finále začne v Chrudimi v úterý 13. května 06.05.2025

V úterý 13. května v 19 hodin začne finálová série letošního Play off v Městské hale v Chrudimi. Vítěz základní části vyzve úřadujícího mistra Interobal Plzeň. Na západ Čech se boj o zlaté medaile přesune o tři dny později. Podívejte se na všechny termíny včetně případného 4. a 5. zápasu.

Nováčkem 1. Futsal ligy bude vítěz 2. ligy Východ - Amor Kloboučky Vyškov!
Nováčkem 1. Futsal ligy bude vítěz 2. ligy Východ - Amor Kloboučky Vyškov! 04.05.2025

Nováčkem 1. Futsal ligy bude v nové sezoně Amor Kloboučky Vyškov, vítěz 2. ligy Východ. Za klub oznámil rozhodnutí přijmout účast v nejvyšší soutěži prezident klubu Antonín Petlach.