Jako první je samozřejmě nejdůležitější start 1. Futsal ligy. Ten je naplánován na pátek 30. srpna 2024. Celé kolo se odehraje od 30. srpna do neděle 1. září 2024. Jak ale dobře víte, pravděpodobně nebudete ochuzeni ani o pondělní přenos v rámci Futsalového pondělí. 

Aktuálně mají kluby za úkol nahlásit konkrétní termíny všech zápasů. Ty by měly být známy v polovině července. 

1. Futsal ligu také přerušují nutné reprezentační pauzy, které jsou stanovené pevnými UEFA termíny. Reprezentace přeruší ligu na dva týdny v září po druhém kole, v prosinci po 13. kole a na přelomu ledna a února po 18. kole. Čtrnáctidenní pauza čeká nejvyšší soutěž také před startem čtvrtfinále i před semifinále. To vše kvůli kvalifikaci o postup na EURO. 

Půlmistra budeme znát po 11. kole, a to konkrétně 24. listopadu. Poslední kolo před Vánoci se odehraje o víkendu 20.-22. prosince. Po Novém roce začně soutěž hned 3. ledna 2025. Vítěze Poháru Otakara Mesteka budeme znát nejpozději v pátek 28. února, kdy se v jednotném termínu odehraje poslední kolo základní části.

A jaká jsou časová okna pro jednotlivé série v play off?

Čtvrtfinále: 17. března - 4. dubna 2025.
Semifinále: 22. dubna - 7. května 2025.
Finále: 12. května - 25. května 2025.

Další aktuality

Helas Brno mění po 42 letech vedení,  propojuje se s akademií Orla Řečkovice
Helas Brno mění po 42 letech vedení, propojuje se s akademií Orla Řečkovice 04.07.2024

Legendární prvoligový klub Helas Brno, jenž se řadí mezi nejstarší tuzemské futsalové značky, mění po 42 letech majitele. Zakladatel Jan Loup předává štafetu novému pětičlennému vedení.

David Ploc: Cílem Klokanů je zabudování se v 1. Futsal lize
David Ploc: Cílem Klokanů je zabudování se v 1. Futsal lize 04.07.2024

Vedení futsalových Klokanů finišuje přípravy před startem letní přípravy na nejvyšší futsalovou soutěž. Při té příležitosti jsme vyzpovídali ředitele a zároveň hráče našeho klubu, Davida Ploce. Ten nám poodkryl, jak se zrodil administrativní postup do nejvyšší soutěže, klubové cíle pro nadcházející sezónu a také zmínil jednu z velkých věcí, která v létě Klokany čeká.

Daniel Klečka oznámil konec kariéry
Daniel Klečka oznámil konec kariéry 01.07.2024

Brankář Interu Kadaň Daniel Klečka po skončení smlouvy neprodloužil kontrakt a nepřijal žádnou z nabídek od jiných klubů. Na svém facebookovém profilu oznámil třiatřicetiletý gólman konec své futsalové kariéry.