Rozhodl jsem se k možná nečekanému a pro některé možná k nepochopitelnému kroku. Končím s futsalem na nejvyšší úrovni, protože se chci věnovat především svojí rodině. Myslím si, že mě to bude mrzet, protože jsem tomu dal hodně, spoustu času a úsilí a dalších věcí. Myslím si, že jsem neudělal ostudu a že jsem příklad toho, že i když prostě nemáš talent a další predispozice, ale jdeš si za tím, tak to jde dostat se na nejvyšší úroveň. Myslím si, že nemusím nikomu nic dokazovat a nemusím se před nikým obhajovat, ani před sebou a věřím, že tento krok můj krok budete nějakým způsobem respektovat. Chtěl bych poděkovat všem, kdo jste mi fandili a sledovali moji cestu od začátku. V 25 letech jsem začal hrát futsal, měl jsem 98 kilo a teď odcházím jako kapitán ligového týmu, který hrál čtvrtfinále play-off. Tak to asi není špatné ne?“ uvedl známý futsalista ve svém rozloučení, na jehož konci se neubránil slzám.

Daniel Klečka působil v Interobalu Plzeň, Rapidu Ústí nad Labem a Interu Kadaň, celkem si připsal 78 ligových startů. Vstřelil dvě ligové branky a přidal k nim tři asistence. Výbornou formou se prezentoval zejména v závěrečné sezoně, ve které Inter Kadaň prošel až do čtvrtfinále play-off 1. Futsal ligy.

Za všechny fanoušky futsalu přejeme Danielu Klečkovi ať se mu daří všechno, čemu se po skončení kariéry bude věnovat a užívá si rodinného života!

Další aktuality

Helas Brno mění po 42 letech vedení,  propojuje se s akademií Orla Řečkovice
Helas Brno mění po 42 letech vedení, propojuje se s akademií Orla Řečkovice 04.07.2024

Legendární prvoligový klub Helas Brno, jenž se řadí mezi nejstarší tuzemské futsalové značky, mění po 42 letech majitele. Zakladatel Jan Loup předává štafetu novému pětičlennému vedení.

David Ploc: Cílem Klokanů je zabudování se v 1. Futsal lize
David Ploc: Cílem Klokanů je zabudování se v 1. Futsal lize 04.07.2024

Vedení futsalových Klokanů finišuje přípravy před startem letní přípravy na nejvyšší futsalovou soutěž. Při té příležitosti jsme vyzpovídali ředitele a zároveň hráče našeho klubu, Davida Ploce. Ten nám poodkryl, jak se zrodil administrativní postup do nejvyšší soutěže, klubové cíle pro nadcházející sezónu a také zmínil jednu z velkých věcí, která v létě Klokany čeká.

Nový ročník 1. Futsal ligy odstartuje na konci srpna
Nový ročník 1. Futsal ligy odstartuje na konci srpna 02.07.2024

Výkonný výbor Svazu futsalu ČR v minulém týdnu schválil podobu Termínové listiny 2024/2025, což je klíčový dokument také pro nejvyšší soutěž. Přečtěte si, co a kdy nás čeká.