„Je to pro mě veliká čest a zároveň výzva. Ještě nedávno jsem byl hráčem a najednou budu stát na lavičce a vést tým během tréninků i zápasů. Velmi rád bych navázal na úspěšné sezóny, které jsme v posledních letech společně prožívali. Ve spolupráci s Karlem Rozboudem věřím. Znám ho od doby, kdy jsem se ke klubu připojil. Je to super chlap, který futsal má rád a rozumí mu. Myslím, že nám to společně půjde,“ uvedl pro facebookový profil západočeského klubu nový kouč Peter Kozár.

Svůj hlas připojil také nový asistent Karel Rozboud: „Je to pro mě obrovská motivace posouvat se v trenérském oboru. Velmi si vážím možnosti stát se součástí A týmu a velmi rád bych navázal na to, co zde nastavil Marek Kopecký. Chceme pokračovat v dobré práci s mládeží, díky které tak budeme mít kvalitní zastoupení napříč kategoriemi. V neposlední řadě si myslím, že by mi tato zkušenost mohla pomoci i v ženské složce, jelikož se zase chceme posunout o stupínek výš.“

Petr Kozár střídá v trenérské pozici Marka Kopeckého, který se stal v prosinci 2023 trenérem reprezentace. V závěru svého působení dovedl Plzeň ke třetímu mistrovskému titulu. V Plzni Kopecký působil pět let.

Bývalý slovenský reprezentant Peter Kozár nasbíral v 1. Futsal lize za pět sezon 138 zápasů, ve kterých vstřelil 53 branek. Svoji hráčskou kariéru zakončil po zisku třetího mistrovského titulu.

Další aktuality

Helas Brno mění po 42 letech vedení,  propojuje se s akademií Orla Řečkovice
Helas Brno mění po 42 letech vedení, propojuje se s akademií Orla Řečkovice 04.07.2024

Legendární prvoligový klub Helas Brno, jenž se řadí mezi nejstarší tuzemské futsalové značky, mění po 42 letech majitele. Zakladatel Jan Loup předává štafetu novému pětičlennému vedení.

David Ploc: Cílem Klokanů je zabudování se v 1. Futsal lize
David Ploc: Cílem Klokanů je zabudování se v 1. Futsal lize 04.07.2024

Vedení futsalových Klokanů finišuje přípravy před startem letní přípravy na nejvyšší futsalovou soutěž. Při té příležitosti jsme vyzpovídali ředitele a zároveň hráče našeho klubu, Davida Ploce. Ten nám poodkryl, jak se zrodil administrativní postup do nejvyšší soutěže, klubové cíle pro nadcházející sezónu a také zmínil jednu z velkých věcí, která v létě Klokany čeká.

Nový ročník 1. Futsal ligy odstartuje na konci srpna
Nový ročník 1. Futsal ligy odstartuje na konci srpna 02.07.2024

Výkonný výbor Svazu futsalu ČR v minulém týdnu schválil podobu Termínové listiny 2024/2025, což je klíčový dokument také pro nejvyšší soutěž. Přečtěte si, co a kdy nás čeká.