SK Interobal Plzeň - FK Chrudim (stav série 2:1)

Michal Holý (SK Interobal): "V pátek očekávám další vyrovnané utkání jako byly všechny předešlé. Rozhodne to, kdo udělá méně chyb a udrží chladnou hlavu. Přeji si, aby nám přišlo do haly pomoc i hodně diváků, v Plzni to bude poslední zápas jedné velké úspěšně éry s trenérem a kapitánem a bylo by krásné jí završit tím, co si všichni přejeme."

Everton (FK Chrudim): „Zápasy byly zatím vyrovnané. U nás doma vyhráli obě utkání oni a my u nich jednou také. Věříme, že tam můžeme jet a znovu vyhrát taky. Jsme koncentrovaní a věříme v páteční vítězství a v návrat série domů."

-----------------------------

pátek 24. května 2024, Hala Lokomotiva, 18:00

Další aktuality

Blíží se oficiální start nového ročníku, soutěž je rozlosována s dvanácti účastníky
Blíží se oficiální start nového ročníku, soutěž je rozlosována s dvanácti účastníky 19.06.2024

Červen bývá měsícem odpočinku pro kluby 1. Futsal ligy. Ne však úplně pro funkcionáře. Některé kluby začaly zveřejňovat změny v kádru, uskutečnilo se také Grémium klubů 1. FL, na kterém došlo k rozlosování soutěže. Ta bude mít znovu dvanáct účastníků, včetně Bohemians Praha 1905.

Plzeň vyhrála 3:2 a obhájila mistrovský titul!
Plzeň vyhrála 3:2 a obhájila mistrovský titul! 24.05.2024

Interobal Plzeň je potřetí mistrem! Ve čtvrtém finále na domácí palubovce porazila Chrudim 3:2 a zvítězila nad svým největším rivalem 3:1 na zápasy! Dramatické utkání bylo posledním vystoupením legendárního Lukáše Rešetára v kariéře, kdy získal třináctý mistrovský titul. Prvním místem se loučí také trenér Marek Kopecký.

Chrudim padla doma i podruhé, Plzeň si veze mečbol
Chrudim padla doma i podruhé, Plzeň si veze mečbol 20.05.2024

Plzeň v Heřmanově Městci jako první inkasovala, ale soustředěným výkonem a dvěma brankami Kaká otočila skóre a odvezla si mečbol. Ve čtvrtém zápase v pátek 25. května bude mít tak první možnost udělat poslední krok k obhajobě.