FK Chrudim - SK Interobal Plzeň, finále Play off 1. Futsal ligy (stav série 1:1)

Tomáš Hamsa (FK Chrudim): „Důležitá bude koncentrace, čistá hlava a dobré emoce. Musíme ukázat maximální bojovnost po celém hřišti, vytvořit si šance a proměňovat je, tak vede cesta k zisku dalšího finálového bodu."

Radim Záruba (FK Chrudim): "V prvním zápase jsme doma naši výhodu ztratili a do Plzně jsme jeli to s cílem to vrátit tak, aby to bylo vyrovnané a výhodu jsme zase měli my. To se podařilo, teď se musíme dobře připravit na třetí zápas, abychom doma podruhé za sebou neprohráli."

Lukáš Rešetár (SK Interobal): "Všichni víme, co nás v Heřmanově Městci čeká, a že to bude spíše boj než pohledný futsal. My ale uděláme maximum pro to, abychom si vzali vedení v sérii zpět."

-------------------------------------

pondělí 20. května 2024, SH Heřmanův Městec, výkop 19:00

Další aktuality

Blíží se oficiální start nového ročníku, soutěž je rozlosována s dvanácti účastníky
Blíží se oficiální start nového ročníku, soutěž je rozlosována s dvanácti účastníky 19.06.2024

Červen bývá měsícem odpočinku pro kluby 1. Futsal ligy. Ne však úplně pro funkcionáře. Některé kluby začaly zveřejňovat změny v kádru, uskutečnilo se také Grémium klubů 1. FL, na kterém došlo k rozlosování soutěže. Ta bude mít znovu dvanáct účastníků, včetně Bohemians Praha 1905.

Plzeň vyhrála 3:2 a obhájila mistrovský titul!
Plzeň vyhrála 3:2 a obhájila mistrovský titul! 24.05.2024

Interobal Plzeň je potřetí mistrem! Ve čtvrtém finále na domácí palubovce porazila Chrudim 3:2 a zvítězila nad svým největším rivalem 3:1 na zápasy! Dramatické utkání bylo posledním vystoupením legendárního Lukáše Rešetára v kariéře, kdy získal třináctý mistrovský titul. Prvním místem se loučí také trenér Marek Kopecký.

Z kabiny: V pátek čtvrté finále. Rozloučí se Kopecký a Rešetár obhajobou titulu?
Z kabiny: V pátek čtvrté finále. Rozloučí se Kopecký a Rešetár obhajobou titulu? 23.05.2024

V pátek od 18 hodin začne v plzeňské hale Lokomotiva čtvrté finále napínavé a vyhecované série. Pro Marka Kopeckého a Lukáše Rešetára to bude poslední domácí utkání. Oslaví ho obhajobou, nebo se rozhodne až v neděli v pátém finále? Co zaznělo z kabin?