SK Interobal Plzeň - FK Chrudim, finále Play off 1. Futsal ligy, stav série 1:0

Peter Kozár (SK Interobal Plzeň): "Věděli jsme, že bude důležité ustát tlak našeho soupeře, což se nám, věřím, podařilo. I když jsme dvakrát prohrávali, dokázali jsme se do zápasu vrátit. Pokud nepolevime, tak si myslim, že by pro nás mohla být tato série úspěšná."

Vitinho (SK Interobal Plzeň): "Jsem přesvědčen, že nás čeká velmi těžký zapas. První utkání ukázalo, že jsou oba týmy velmi dobře nastavené, a tak to bude opravdu těžké. Doufám, že se nám podaří využít výhody domácího publika, a dosáhnout tak druhého bodu."

Everton (FK Chrudim): „První zápas neskončil výsledkem, který jsme chtěli. Hráli jsme dobře, ale nestačilo to. Utkání rozhodovaly detaily. V pátek jedeme do Plzně hledat vítězství. Věříme, že je to možné, bude to těžký zápas, ale věříme si."

--------------------------------------

pátek 17. května 2024, 19:00, Hala Plzeň - Lokomotiva

 

Další aktuality

Blíží se oficiální start nového ročníku, soutěž je rozlosována s dvanácti účastníky
Blíží se oficiální start nového ročníku, soutěž je rozlosována s dvanácti účastníky 19.06.2024

Červen bývá měsícem odpočinku pro kluby 1. Futsal ligy. Ne však úplně pro funkcionáře. Některé kluby začaly zveřejňovat změny v kádru, uskutečnilo se také Grémium klubů 1. FL, na kterém došlo k rozlosování soutěže. Ta bude mít znovu dvanáct účastníků, včetně Bohemians Praha 1905.

Plzeň vyhrála 3:2 a obhájila mistrovský titul!
Plzeň vyhrála 3:2 a obhájila mistrovský titul! 24.05.2024

Interobal Plzeň je potřetí mistrem! Ve čtvrtém finále na domácí palubovce porazila Chrudim 3:2 a zvítězila nad svým největším rivalem 3:1 na zápasy! Dramatické utkání bylo posledním vystoupením legendárního Lukáše Rešetára v kariéře, kdy získal třináctý mistrovský titul. Prvním místem se loučí také trenér Marek Kopecký.

Z kabiny: V pátek čtvrté finále. Rozloučí se Kopecký a Rešetár obhajobou titulu?
Z kabiny: V pátek čtvrté finále. Rozloučí se Kopecký a Rešetár obhajobou titulu? 23.05.2024

V pátek od 18 hodin začne v plzeňské hale Lokomotiva čtvrté finále napínavé a vyhecované série. Pro Marka Kopeckého a Lukáše Rešetára to bude poslední domácí utkání. Oslaví ho obhajobou, nebo se rozhodne až v neděli v pátém finále? Co zaznělo z kabin?