FK Chrudim - SK Interobal Plzeň, finálová série, 1. zápas

Tomáš Koudelka (FK Chrudim): „Je tady vyvrcholení sezóny, na které se celý rok připravujeme. Potkají se dva vyrovnané týmy a utkání budou rozhodovat detaily a chuť zvítězit. Věřím, že si do haly najde cestu co nejvíce našich fanoušků a společně budeme bojovat o nesmírně důležitý první bod v sérii."

Tomáš Vnuk (SK Interobal Plzeň): "V úterý se rozehraje první moc důležitý finálový zápas, který může hned ukázat, jakým směrem se celé finále bude ubírat. V Heřmaňáku nás nebude čekat vůbec nic jednoduchého, a to nejen na palubovce, ale i v hledišti, které je tam strašně malé. My musíme hrát mnohem lépe především dozadu než poslední zápasy, abychom vůbec mohli pomýšlet na obhajobu."

_______________________________________________
úterý 14. května 2024, SH Heřmanův Městec, 19:00

Profil haly

H. Městec | SH

Více
Adresa Jiráskova 916, 538 03 Heřmanův Městec
Kapacita 150 sezení / 80 stání

Další aktuality

Chrudim vrátila Plzni úder, finálová série je vyrovnaná!
Chrudim vrátila Plzni úder, finálová série je vyrovnaná! 17.05.2024

Finále je srovnané 1:1 na zápasy! Chrudim oplatila Plzni prohru z úvodního duelu, na západě Čech vyhrála 5:2 a v pondělí bude usilovat v Heřmanově Městci o mečbol. Dvě branky vstřelil Ewerton, po jedné bratři Drozdové a Záruba. Za domácí se prosadili Vnuk a Kaká.

V pátek v Plzni druhé finále! Co zaznělo z obou kabin?
V pátek v Plzni druhé finále! Co zaznělo z obou kabin? 16.05.2024

V pátek v 19 hodin rozehrají futsalisté Plzně a Chrudimi druhé dějství letošní finálové série. Interobal si z Heřmanova Městce přivezl první bod, který bude chtít na domácí palubovce potvrdit. Hosté požene touha sérii srovnat. Co zaznělo z kabin?

První finále rozhodl Kaká, Plzeň má první důležitou výhru!
První finále rozhodl Kaká, Plzeň má první důležitou výhru! 14.05.2024

Úřadující mistr Interobal Plzeň se ujal vedení ve finálové sérii! V Heřmanově Městci sice dvakrát s Chrudimí prohrával, ale dokázal dvakrát vyrovnat. Šedesát sedm vteřin před koncem rozhodl o prvním důležitém bodu svým druhým gólem Kaká. Vincenzo v dramatickém závěru trefil tyčku. Série pokračuje v pátek v Plzni.