SK Slavia Praha - SK Interobal Plzeň

Zdeněk Sláma (trenér Slavie): "Musíme do zápasu jít s maximálním nasazením, které play off vyžaduje. Když pustím do hry mladé kluky z juniorky, tak palubovku žerou. Tak to ale musí být od všech hráčů. Myslím si, že někteří se do takového správného nastavení pro play-off v prvním zápase prostě nedostali. Nechci tím říct, že to vypustili, ale ten potřebný drajv tam prostě nebyl. Ten čekám od všech v druhém zápase v Edenu."

Michal Holý (Interobal): "V pátek chceme udržet koncentraci po celý zápas, v prvním utkání jsme hlavně v druhé půli některé situace řešili hodně vlažně a to by se mohlo vymstít. Chceme semifinále ukončit v nejkratší možné době, takže si jedeme pro vítězství."

----------------------------------------------------------------------
pátek 26. dubna 2024 20 hodin, semifinále SH Slavia, stav série 0:1

Helas Brno - FK Chrudim

Tarik Lukšija (Helas Brno): „V pátek nás čeká asi nejdůležitější zápas celé série a to na domácí půdě, na které umíme Chrudim překvapit. Ukázali jsme to i minulou sezónu, kdy jsme sahali po vítězství, ale nakonec to byla dělba bodů. První semifinálový zápas jsem sledoval z domu po operaci trhání „zubů moudrosti” a myslím si, že kluci hráli dobře, ale Chrudim potrestala naše chyby. Tentokrát to bude doufám jiný zápas, zkusíme je potrápit, a třeba, když se vše sejde, podaří se nám tuto sérii prodloužit.”

Everton (FK Chrudim): “Osobně očekávám nejtěžší zápas této série, protože hráči Helasu již nemají co ztratit. Pokud chtějí semifinále natáhnout, musí doma zabojovat. Třetí duel se zase hraje u nás a už by to měli hodně složité. Navíc k postupu by nás pak museli porazit třikrát v řadě, což by pro ně mělo být ohromně těžké. Proto očekávám velmi urputné utkání plné nasazení, protože budou hrát o všechno. My jsme ale připraveni a pojedeme si tam pro druhý bod série.”
----------------------------------------------------------------------
pátek 26. dubna 2024 19:30 hodin, semifinále SH Vodova, stav série 0:1

 

Další aktuality

Blíží se oficiální start nového ročníku, soutěž je rozlosována s dvanácti účastníky
Blíží se oficiální start nového ročníku, soutěž je rozlosována s dvanácti účastníky 19.06.2024

Červen bývá měsícem odpočinku pro kluby 1. Futsal ligy. Ne však úplně pro funkcionáře. Některé kluby začaly zveřejňovat změny v kádru, uskutečnilo se také Grémium klubů 1. FL, na kterém došlo k rozlosování soutěže. Ta bude mít znovu dvanáct účastníků, včetně Bohemians Praha 1905.

Plzeň vyhrála 3:2 a obhájila mistrovský titul!
Plzeň vyhrála 3:2 a obhájila mistrovský titul! 24.05.2024

Interobal Plzeň je potřetí mistrem! Ve čtvrtém finále na domácí palubovce porazila Chrudim 3:2 a zvítězila nad svým největším rivalem 3:1 na zápasy! Dramatické utkání bylo posledním vystoupením legendárního Lukáše Rešetára v kariéře, kdy získal třináctý mistrovský titul. Prvním místem se loučí také trenér Marek Kopecký.

Z kabiny: V pátek čtvrté finále. Rozloučí se Kopecký a Rešetár obhajobou titulu?
Z kabiny: V pátek čtvrté finále. Rozloučí se Kopecký a Rešetár obhajobou titulu? 23.05.2024

V pátek od 18 hodin začne v plzeňské hale Lokomotiva čtvrté finále napínavé a vyhecované série. Pro Marka Kopeckého a Lukáše Rešetára to bude poslední domácí utkání. Oslaví ho obhajobou, nebo se rozhodne až v neděli v pátém finále? Co zaznělo z kabin?