FK Chrudim - Helas Brno

Everton (hráč FK Chrudim): „Bude to těžký zápas, ale my jsme na něj dobře připraveni. Uvedeme vše, na čem jsme pracovali v tréninku do praxe a musíme vyhrát. Na tento závěrečný úsek soutěže jsme dobře připraveni. Helas má kvalitní tým a odvádí skvělou práci, ale my mu musíme vnutit náš rytmus a budeme, tak hledat cestu k vítězství.“

David Cupák (Helas Brno): "V semifinále nás čeká jasný favorit této série. Chrudim má tuto sezónu vynikající tým, který táhnou především zahraniční hráči. Do prvního zápasu vstupujeme s respektem a pokorou k soupeři, chceme Chrudimi postup co nejvíce znepříjemnit. Odměnou za celou sezónu by pro nás bylo, kdybychom hráli dvakrát doma, to znamená Chrudim aspoň jednou porazit, ale musí se nám vše povést a stát při nás i štěstí. Každopádně my nemáme co ztratit a jdeme do celé série s čistou hlavou."
____________________________
pondělí 22.dubna 2024, SH Heřmanův Městec, 19:00 

SK Interobal Plzeň - SK Slavia Praha

Tomáš Vnuk (Interobal Plzeň): "Po dlouhé reprezentační pauze se vracíme do zápasového tempa a těšíme se na to. Slavii máme co vracet vzhledem ke kontumaci utkání v základní části. Věřím, že nás přijde podpořit co nejvíce fanoušků a poženou nás za první výhrou."

Martin Brychta (kapitán Slavie): „První zápas je vždy důležitý, takže čekám, že favorit z Plzně se bude snažit od první minuty diktovat tempo hry a co nejdříve vstřelit úvodní branky. My se budeme muset soupeři v tomto směru vyrovnat a hrát odvážně. Jedině tak můžeme v zápase uspět.“

Filip Havrda (Slavia): "Série s Chomutovem byla hlavně o bojovnosti. Byli jsme navíc v jiné pozici, tentokrát do toho půjde v roli favorita Interobal. My budeme chtít hrát svůj futsal a znepříjemnit jim každý zápas. Půjdeme do toho s respektem ke kvalitám soupeře, který hraje v poslední době každý rok na čele tabulky. Ale nepůjdeme do toho s nějakými obavami, budeme chtít předvést co nejlepší výkony, abychom se nemuseli za nic stydět."
____________________________
úterý 23.dubna 2024, SH Lokomotiva, 19:00

Další aktuality

Blíží se oficiální start nového ročníku, soutěž je rozlosována s dvanácti účastníky
Blíží se oficiální start nového ročníku, soutěž je rozlosována s dvanácti účastníky 19.06.2024

Červen bývá měsícem odpočinku pro kluby 1. Futsal ligy. Ne však úplně pro funkcionáře. Některé kluby začaly zveřejňovat změny v kádru, uskutečnilo se také Grémium klubů 1. FL, na kterém došlo k rozlosování soutěže. Ta bude mít znovu dvanáct účastníků, včetně Bohemians Praha 1905.

Plzeň vyhrála 3:2 a obhájila mistrovský titul!
Plzeň vyhrála 3:2 a obhájila mistrovský titul! 24.05.2024

Interobal Plzeň je potřetí mistrem! Ve čtvrtém finále na domácí palubovce porazila Chrudim 3:2 a zvítězila nad svým největším rivalem 3:1 na zápasy! Dramatické utkání bylo posledním vystoupením legendárního Lukáše Rešetára v kariéře, kdy získal třináctý mistrovský titul. Prvním místem se loučí také trenér Marek Kopecký.

Z kabiny: V pátek čtvrté finále. Rozloučí se Kopecký a Rešetár obhajobou titulu?
Z kabiny: V pátek čtvrté finále. Rozloučí se Kopecký a Rešetár obhajobou titulu? 23.05.2024

V pátek od 18 hodin začne v plzeňské hale Lokomotiva čtvrté finále napínavé a vyhecované série. Pro Marka Kopeckého a Lukáše Rešetára to bude poslední domácí utkání. Oslaví ho obhajobou, nebo se rozhodne až v neděli v pátém finále? Co zaznělo z kabin?