Milan Svoboda (Helas Brno): „Všechny zápasy se vedly ve stejném duchu a rozhodovaly neproměněné šance. Na zklamání z posledního souboje musíme zapomenout. Je před námi jeden zápas. Jeden zápas o historický postup do semifinále. Celkem ironie, že moje nejhorší sezóna, co se týče osobních výkonů a celkového rozpoložení, může být z pohledu týmu ta jedna z nejúspěšnějších. Každopádně, když podáme stejné výkony jako v této sérii, tak se štěstí přikloní k nám. Věřím v tento tým.”

Vitinho (Inter Kadaň): „Ve středu nás čeká rozhodující utkání, ve kterém necháme všechno. Pevně věřím, že máme stále dostatek sil na výhru a postup do semifinále.”
___________________________________________________
ST 19:30 | SH Vodova | živě YouTube a ČT sport Plus

Další aktuality

Vincenzo Fantti nastřílel Helasu hattrick, Chrudim má první výhru
Vincenzo Fantti nastřílel Helasu hattrick, Chrudim má první výhru 22.04.2024

Chrudim potvrdila roli favorita a v prvním zápase semifinálové série porazila Helas 6:0. Tři branky obstaral Vincenzo Fannti, po jedné pak André, Max a Pavel Drozd. Druhý duel je na programu v pátek v Brně.

Začíná semifinále, favorité hrají doma. Co zaznělo z kabin?
Začíná semifinále, favorité hrají doma. Co zaznělo z kabin? 22.04.2024

V pondělí v Heřmanově Městci a v úterý v Plzni shodně od 19 hodin začnou semifinálové série, ve kterých se Helas a Slavia pokusí zaskočit domácí favority. Co zaznělo před úvodními duely z kabin?

Jak spolu hráli semifinalisté v základní části?
Jak spolu hráli semifinalisté v základní části? 16.04.2024

Chrudim v semifinále vyzve Helas Brno, který dvakrát v základní části porazila. V obou utkáních rozhodla už v prvních poločasech, po kterých vedla shodně 4:0. Plzeň nemá na duel se Slavií v Praze příliš příjemné vzpomínky. Podívejte se, jak dopadly zápasy semifinálových soupeřů v zákadní části.