Oxyworld Baník Chomutov - SK Slavia Praha (stav série 1:2)

Jan Křemen (Slavia): "Co od tohoto zápasu čekám? Bude to boj o každý míč, nemyslím si, že to bude nějaký pohledný futsal. Určitě budeme chtít sérii ukončit, ale nic jednoduchého nás nečeká, to už z průběhu této série víme."
_________________________________
neděle 31. března 2024, 17:00, MSH Chomutov

FC International Kadaň - Helas Brno (stav série 1:2)

Jakub Kiliján (Inter Kadaň): “Každý čtvrtfinálový souboj s Helasem je napínavý a vyrovnaný. Očekávám stejný průběh utkání. Máme stále stejný cíl, kterým je vyhrát a postoupit do další fáze play-off.”

Tarik Lukšija (Helas Brno): „Minule už jsem mluvil o tom, jak je tato série vyrovnaná, a jak dokážou Inter vyburcovat diváci. V neděli tomu nebude jinak. Myslím si, že jsme třetí utkání měli dotáhnout do vítězného konce ještě před prodloužením. Bohužel se nám to nepovedlo, ale zvítězili jsme na penalty a zvedli si morální sílu. To ale ještě nic neznamená, protože únava bude určitě vidět na obou stranách a nedokážu zhodnotit, jak jsme kdo zregenerovali, a jak jsme připravení na nedělní duel. Doufám, že každý z nás v sobě najdeme ještě nějakou sílu, zápas vyhrajeme a budeme slavit postup do semifinále po 15 letech.”
______________________________
neděle 31. března 2024, 18:00, MSH Kadaň

Další aktuality

Vincenzo Fantti nastřílel Helasu hattrick, Chrudim má první výhru
Vincenzo Fantti nastřílel Helasu hattrick, Chrudim má první výhru 22.04.2024

Chrudim potvrdila roli favorita a v prvním zápase semifinálové série porazila Helas 6:0. Tři branky obstaral Vincenzo Fannti, po jedné pak André, Max a Pavel Drozd. Druhý duel je na programu v pátek v Brně.

Začíná semifinále, favorité hrají doma. Co zaznělo z kabin?
Začíná semifinále, favorité hrají doma. Co zaznělo z kabin? 22.04.2024

V pondělí v Heřmanově Městci a v úterý v Plzni shodně od 19 hodin začnou semifinálové série, ve kterých se Helas a Slavia pokusí zaskočit domácí favority. Co zaznělo před úvodními duely z kabin?

Jak spolu hráli semifinalisté v základní části?
Jak spolu hráli semifinalisté v základní části? 16.04.2024

Chrudim v semifinále vyzve Helas Brno, který dvakrát v základní části porazila. V obou utkáních rozhodla už v prvních poločasech, po kterých vedla shodně 4:0. Plzeň nemá na duel se Slavií v Praze příliš příjemné vzpomínky. Podívejte se, jak dopadly zápasy semifinálových soupeřů v zákadní části.