Helas Brno - FK Chrudim

Martin Zdráhal (Helas Brno): „V následujícím zápase nás čeká mužstvo s nejlepší formou v lize. Chrudim dobře posílila a je zaslouženě první. Proto musíme být koncentrováni každou vteřinu zápasu, pozorně bránit a počkat si na své šance. Věřím, že se nám podaří zopakovat výkon z posledního zápasu proti Plzni, ve kterém jsme sahali na body.”

Matěj Slováček (FK Chrudim): „Vloni v Brně šlo o těžké střetnutí a nakonec jsme tam jen remizovali 2:2. V říjnu jsme si doma s Helasem poradili, ale zápasy u nich jsou vždy o něčem jiném. Jde o nepříjemného soupeře, navíc tam teď působí ve skvělé formě hrající Dominik Balog, takže se na střetnutí musíme pořádně připravit. Myslím si, že trenér Alecio vymyslí nějakou taktiku, se kterou na ně půjdeme, doufám, že zápas úspěšně zvládneme a ziskem tří bodů uděláme zase další krůček k vítězství v základní části."

Victor Espindola (brankář FK Chrudim): ,,Ve středu nás čeká velmi důležitý zápas se skvělým soupeřem, který dokáže hrát s každým dobré utkání, což se odráží i na jeho postavení v tabulce. Víme, že nás čeká těžké utkání, na které se musíme soustředit od začátku do konce, my chceme vyhrát a udělat další krůček k vítězství v základní části, a proto budeme muset být koncentrováni a soustředěni, pokud chceme z Brna odjet spokojeni."
_______________________________________
středa 21.2.2024 19:30 | SH Vodova

SK Olympik Mělník - Interobal Plzeň

Jaromír Ježek (Olympik Mělník): „Čeká nás jeden z nejtěžších soupeřů v lize. Když každý z nás bude hrát nadstandardně jako minulý týden se Slavií a nakloní-li se k nám štěstí, které nám chybělo v minulých zápasech, máme šanci získat nějaké body. Bude to ale složité, jelikož nám chybí dva hráči, kteří jsou vykartovaní.”

Tomáš Vnuk (Interobal): "Tento týden bude obecně velmi náročný. Začali jsme úspěšně v Kadani a chceme na tento výsledek navázat i v Mělníce."

_____________________________________

středa 21.2.2024 20:00 | SH Vodova

Další aktuality

Vincenzo Fantti nastřílel Helasu hattrick, Chrudim má první výhru
Vincenzo Fantti nastřílel Helasu hattrick, Chrudim má první výhru 22.04.2024

Chrudim potvrdila roli favorita a v prvním zápase semifinálové série porazila Helas 6:0. Tři branky obstaral Vincenzo Fannti, po jedné pak André, Max a Pavel Drozd. Druhý duel je na programu v pátek v Brně.

Začíná semifinále, favorité hrají doma. Co zaznělo z kabin?
Začíná semifinále, favorité hrají doma. Co zaznělo z kabin? 22.04.2024

V pondělí v Heřmanově Městci a v úterý v Plzni shodně od 19 hodin začnou semifinálové série, ve kterých se Helas a Slavia pokusí zaskočit domácí favority. Co zaznělo před úvodními duely z kabin?

Jak spolu hráli semifinalisté v základní části?
Jak spolu hráli semifinalisté v základní části? 16.04.2024

Chrudim v semifinále vyzve Helas Brno, který dvakrát v základní části porazila. V obou utkáních rozhodla už v prvních poločasech, po kterých vedla shodně 4:0. Plzeň nemá na duel se Slavií v Praze příliš příjemné vzpomínky. Podívejte se, jak dopadly zápasy semifinálových soupeřů v zákadní části.