Ohlasy před zápasem:

Andrej Mykytjuk (Helas Brno): „Zítra nás čeká další ze série těžkých zápasů, tentokrát proti Plzni. Už v minulosti jsme se přesvědčili, že doma s těmito týmy můžeme hrát vyrovnanou partii a třeba i překvapit. Tímto bych chtěl zároveň pozvat všechny fanoušky, aby dorazili a podpořili nás zítra od 19:30 v hale Vodova.”

Michal Holý (Interobal Plzeň): "Na Helasu nikdy není lehké utkání, domácí dobře brání a těžko se k nim dostáváme. Musíme být trpěliví a v plné koncentraci celý zápas a věřím, že to bude stačit na vítězství."

Další aktuality

Chrudim vyhrála základní část, dva góly dal legendární Roman Mareš
Chrudim vyhrála základní část, dva góly dal legendární Roman Mareš 01.03.2024

Devatenáct razítek na první místo po základní části dali na palubovce sestupující Olomouce hráči FK Chrudim. Mezi střelce se dvakrát zapsal i legendární Roman Mareš. Dosáhl tím na 300 gólů.

Plzeň natočila v Ústí dvanáctku
Plzeň natočila v Ústí dvanáctku 01.03.2024

Čtyři góly Tomáše Vnuka, hattrick Adama Knoblocha, dalších pět gólů a čisté konto. Interobal nepřibrzdil ani v Ústí a stejně jako rival z Chrudimi dohrává základní část ve velkém tempu.

Žabinští Vlci slaví historický postup do play off!
Žabinští Vlci slaví historický postup do play off! 01.03.2024

Žabinští Vlci doma přehráli Baník Chomutov a poprvé v historii slaví postup do play off. Formáček a Hansl si připsali při výhře 11:7 hattricky. Severočeši o tom, zda skončí pátí, nebo šestí rozhodnou v posledním kole doma proti Mělníku.