To, že celé utkání bude velmi divoké napověděl už samotný začátek utkání. V deváté minutě se Plzeň těšila náskoku tří branek, a to díky trefám Křivánka, Buchty a Vitinha.

Na tento velmi rychlý start navázal Kaká, který se v tomto utkání prosadil hned dvakrát. Technicky vzato třikrát, jelikož jediná liberecká branka byla právě z dílny tohoto hráče Plzně, který tak na své konto připsal vlastní branku.

Ani ve druhé půli se neudála žádná zásadní změna. Interval měl utkání zcela pod kontrolou, jakkoli několik šancí museli likvidovat až golmani. Nejlepšími střelci týmu se tak stali Kaká, Křivánek a Mikuš, kteří zaznamenali shodně po dvou brankách.

Interobal ale čeká velmi náročný týden. V úterý se představí na půdě Brna, 18.2. pak na půdě Kadaně.

Ohlasy aktérů: 

Gabriel Rick (Interobal Plzeň): "Celé utkání jsme zvládli dobře a měli jsme ho pod kontrolou. Liberec byl ale velmi aktivní a dost šanci zlikvidovali golmani. Pro nás to bylo vydařené utkání."

Jakub Žoček (kapitán FTZS): “Do zápasu jsme vkročili odvážně, snažili jsme se hrát futsal. Bohužel nás soupeř rychle potrestal dvěma góly a vlastně celý zápas jsme prohrávali. Výsledek tomu asi neodpovídá, ale na na hřišti jsme nechali všechno a snažili se hrát kombinačně a něco tvořit. Bohužel takhle kvalitní soupeř potrestá každou chybu. Plzni gratuluji k výhře a my jedeme dál. Kluky i přes nepříznivý výsledek chválím za nasazení a bojovnost.”

|STATISTIKY

Další aktuality

Plzeň nadělila Mělníku devítku, trefil se i Vahala
Plzeň nadělila Mělníku devítku, trefil se i Vahala 21.02.2024

Interobal nedal v dohrávce Olympiku v jeho hale šanci a vyhrál 9:1. Branky obstaralo osm různých střelců, mezi nimi i brankář Vahala, který přidal dvě asistence. Jednu přihrávku zapsal i uzdravený Knobloch. Plzeň je druhá, Mělník devátý.

Chrudim si poradila s Helasem, branky obstarali Brazilci
Chrudim si poradila s Helasem, branky obstarali Brazilci 21.02.2024

Chrudim si v Brně poradila s taktikou Helasu a odvezla si z Brna tři body, i přestože třikrát inkasovala. Po dvou brankách dali Vincenzo a Igor, po jedné André a Pavel Drozd. Helas čeká v příštím kole klíčový duel v Chomutově.

Středeční dohrávky: Chrudim na Helasu, Plzeň v Mělníce
Středeční dohrávky: Chrudim na Helasu, Plzeň v Mělníce 20.02.2024

Ve středu se představí oba top týmy v dohrávkách. Chrudim čeká náročný duel v Brně na Helasu, kde vloni remizovala 2:2. Interobal Plzeň míří do Mělníka, kde minulý pátek padla Slavia. Co zaznělo z kabin?