Zápas byl dle předpokladů jednoznačnou záležitostí hostujícího týmu, který dominoval od první do poslední minuty. Výše konečného skóre mohla být nižší - domácí několik branek soupeři darovali, ale i vyšší - hosté několik velkých šancí nevyužili. Plzeň ukázala nekompromisně svoji kvalitu a výkonnostní náskok před většinou ostatních tuzemských futsalových týmů.

Ohlasy po utkání:

Radek Toman (trenér ŽV Brno): "Dnes to byla od soupeře vysoká škola futsalu. Gratuluju Plzni k vítězství."

Tomáš Vnuk (hráč SK Interobal Plzeň): "Dnešní utkání musíme hodnotit jen pozitivně. Dominovali jsme po celý zápas, zahráli si všichni, kteří s námi cestovali a celkově jsme se dobře naladili i střelecky. Před finálovým utkáním Poháru tak panuje dobrá nálada."

| STATISTIKY

Další aktuality

Plzeň natočila v Ústí dvanáctku
Plzeň natočila v Ústí dvanáctku 01.03.2024

Čtyři góly Tomáše Vnuka, hattrick Adama Knoblocha, dalších pět gólů a čisté konto. Interobal nepřibrzdil ani v Ústí a stejně jako rival z Chrudimi dohrává základní část ve velkém tempu.

Chrudim vyhrála základní část, dva góly dal legendární Roman Mareš
Chrudim vyhrála základní část, dva góly dal legendární Roman Mareš 01.03.2024

Devatenáct razítek na první místo po základní části dali na palubovce sestupující Olomouce hráči FK Chrudim. Mezi střelce se dvakrát zapsal i legendární Roman Mareš. Dosáhl tím na 300 gólů.

Žabinští Vlci slaví historický postup do play off!
Žabinští Vlci slaví historický postup do play off! 01.03.2024

Žabinští Vlci doma přehráli Baník Chomutov a poprvé v historii slaví postup do play off. Formáček a Hansl si připsali při výhře 11:7 hattricky. Severočeši o tom, zda skončí pátí, nebo šestí rozhodnou v posledním kole doma proti Mělníku.