FTZS Liberec – Helas Brno

Karel Vrabec (trenér FTZS): “Čeká nás podobný zápas jako se Slavií, takže další těžké utkání. Musíme zabrat ještě víc, abychom si mohli sáhnout na body. Musíme se koncentrovat na každou situaci a více se tlačit do zakončení a věřit, že už nám to tam víckrát spadne.”

Martin Směřička (Helas Brno): „Do Liberce pocestujeme s úmyslem odčinit domácí prohru s Mělníkem. Určitě nás ale v Liberci nečeká nic jednoduchého. Jejich tabulkové postavení myslím neodpovídá jejich předváděné hře a potenciálu, navíc tým doplnili o zahraniční hráče. Každopádně my se prioritně musíme koncentrovat na nás a naši hru, předcházet a vyvarovat se chybám, které jsme v posledních zápasech produkovali a inkasovali z nich laciné góly. Ale myslím si, že pokud se budeme prezentovat dobrou hrou, budeme úspěšní.”
________________________________________________
PÁ 19:30 | SH Dukla | živě YouTube a ČT sport Plus

FC Rapid Ústí nad Labem – FK Chrudim

Martin Gajdoš (kapitán Rapidu): “Další domácí zápas hostíme adepta na vítěze ligy, Chrudim. Nečeká nás jednoduché utkání, proto budeme rádi, když nás dorazíte podpořit přímo do haly a pomoc nám předvést co nejlepší výkon.”

Štěpán Krotil (FK Chrudim): “Řekl bych, že naším největším problémem je teď neproměňování šancí. Když na soupeře vlétneme, dáme dva tři góly a dostaneme se do pohody, tak budeme na hřišti dominovat, branek dáme mnohem více . Musíme na tom v trénincích zapracovat, soustředit se na to. Věřím, že půjde o úplně jiný zápas než proti Olomouci.”
__________________________
PÁ 20:30 | SH Sluneta

SK Olympik Mělník – Oxyworld Baník Chomutov

Josef Gabčo (Mělník): „V pátek nás čeká velmi důležité utkání s Chomutovem, který předvádí dobré výkony. Určitě budeme chtít navázat na výhru z Brna. V domácích zápasech hrajeme dobře a dáváme dost gólů, proto to budeme chtít znovu zvládnout a dostat se na páté místo.”

Filip Gedeon (Chomutov): „V pátek jedeme do Mělníka na poslední venkovní zápas letošního roku. Minulý zápas jsme zvládli a věřím, že můžeme zvládnout i ten s Mělníkem. Čekám, že to bude vyrovnané utkání a doufám, že skončí výhrou. Musíme ale zlepšit defenzivu a hrát až do konce zápasu. Chci poděkovat všem fanouškům kteří nás podporují a stojí při nás, jsem rád, že můžu v 1. Futsal lize reprezentovat město Chomutov.“
_______________________
PÁ 20:00 | SH Mělník

SKUP Olomouc – SK Slavia Praha

Petr Brázdil (hráč SKUP Olomouc): „Moc se nám teď nedaří, ale třeba právě utkání se Slavií to otočí. Už je to hodně potřeba. Uděláme pro úspěšný výsledek maximum.“

Matúš Ševčík (hráč Slavie): "Všichni si moc dobře pamatujeme, jaký zápas jsme v Olomouci odehráli naposledy, to byl jen tvrdý boj. Musíme do toho jít s klidnou hlavou a hrát svoji hru a překonat soupeře naší kvalitou. Věřím, že navážeme na poslední výhry venku a nepřipustíme žádné zbytečné drama."
_____________________________
PÁ 19:00 | SH Velká Bystřice

Žabinští Vlci Brno – SK Interobal Plzeň

Michal Letzel (předseda ŽV Brno): „Podobná utkání jsou pro nás i naše fanoušky svátkem. Těšíme se na dobrý zápas, ve kterém máme v úmyslu vysoce favorizovanému soupeři cestu za předpokládaným tříbodovým ziskem co nejvíce zkomplikovat.

Tomáš Buchta (hráč Interobalu): „Věřím, že k utkání proti ŽV Brno přistoupíme poctivě od první do poslední minuty. Předešlé zápasy jsme dostávali laciné góly, což není dobré, a budeme se soustředit, abychom takové zbytečné chyby odstranili. Samozřejmě nám pomůže rychlý vstřelený gól a věřím, že budeme dominovat.“
______________________________
PÁ 20:00 | SH Modřice

Další aktuality

Plzeň nadělila Mělníku devítku, trefil se i Vahala
Plzeň nadělila Mělníku devítku, trefil se i Vahala 21.02.2024

Interobal nedal v dohrávce Olympiku v jeho hale šanci a vyhrál 9:1. Branky obstaralo osm různých střelců, mezi nimi i brankář Vahala, který přidal dvě asistence. Jednu přihrávku zapsal i uzdravený Knobloch. Plzeň je druhá, Mělník devátý.

Chrudim si poradila s Helasem, branky obstarali Brazilci
Chrudim si poradila s Helasem, branky obstarali Brazilci 21.02.2024

Chrudim si v Brně poradila s taktikou Helasu a odvezla si z Brna tři body, i přestože třikrát inkasovala. Po dvou brankách dali Vincenzo a Igor, po jedné André a Pavel Drozd. Helas čeká v příštím kole klíčový duel v Chomutově.

Středeční dohrávky: Chrudim na Helasu, Plzeň v Mělníce
Středeční dohrávky: Chrudim na Helasu, Plzeň v Mělníce 20.02.2024

Ve středu se představí oba top týmy v dohrávkách. Chrudim čeká náročný duel v Brně na Helasu, kde vloni remizovala 2:2. Interobal Plzeň míří do Mělníka, kde minulý pátek padla Slavia. Co zaznělo z kabin?