Plzeň doma vyhrála všechny své tři dosavadní domácí zápasy a má impozantní skóre 32:4. Chomutov rozstřílela 18:0, poradila si Kadaní 8:2 a také právě s loňským finalistou z Chrudimi 6:2. Nejproduktivnějším hráčem je uzdravený Tomáš Vnuk s 9 brankami a 13 asistencemi, devět branek nastřílel také Vitinho. Plzeň kromě odložených zápasů kvůli účasti v UEFA Futsal Champions League zbrzdilo také zkontumování zápasu na Slavii.

Olympik Mělník z venkovních palubovek nepřivezl ještě ani bod. Prohrál v Kadani 5:7, v Ústí nad Labem dostal tvrdý direkt 1:10. V posledním zápase venku ale zle trápil Slavii a o body přišel až při chybách při vlastní přesilovce v závěrečných pěti minutách. Statistikám Olympiku vévodí Jiří Vokoun s patnácti brankami a pěti nahrávkami.

Bude mít úterní dohrávka očekávaný průběh?
____________________________________
ÚT 20:15 | SH TJ Lokomotiva

Další aktuality

Blíží se oficiální start nového ročníku, soutěž je rozlosována s dvanácti účastníky
Blíží se oficiální start nového ročníku, soutěž je rozlosována s dvanácti účastníky 19.06.2024

Červen bývá měsícem odpočinku pro kluby 1. Futsal ligy. Ne však úplně pro funkcionáře. Některé kluby začaly zveřejňovat změny v kádru, uskutečnilo se také Grémium klubů 1. FL, na kterém došlo k rozlosování soutěže. Ta bude mít znovu dvanáct účastníků, včetně Bohemians Praha 1905.

Plzeň vyhrála 3:2 a obhájila mistrovský titul!
Plzeň vyhrála 3:2 a obhájila mistrovský titul! 24.05.2024

Interobal Plzeň je potřetí mistrem! Ve čtvrtém finále na domácí palubovce porazila Chrudim 3:2 a zvítězila nad svým největším rivalem 3:1 na zápasy! Dramatické utkání bylo posledním vystoupením legendárního Lukáše Rešetára v kariéře, kdy získal třináctý mistrovský titul. Prvním místem se loučí také trenér Marek Kopecký.

Z kabiny: V pátek čtvrté finále. Rozloučí se Kopecký a Rešetár obhajobou titulu?
Z kabiny: V pátek čtvrté finále. Rozloučí se Kopecký a Rešetár obhajobou titulu? 23.05.2024

V pátek od 18 hodin začne v plzeňské hale Lokomotiva čtvrté finále napínavé a vyhecované série. Pro Marka Kopeckého a Lukáše Rešetára to bude poslední domácí utkání. Oslaví ho obhajobou, nebo se rozhodne až v neděli v pátém finále? Co zaznělo z kabin?