Již od první minuty byla znát kvalita hostujícího celku, jelikož dokázali držet míč na svých futsalkách. Ovšem domácí Kadaň velmi svědomitě bránila a proto se Chrudim jen těžko dostávala do vyložených gólových šancí z bezprostřední blízkosti. Většina zakončení hostujícího celku tedy bylo z větších vzdáleností, ale tyto tvrdé střely dokázal domácí KLEČKA pochytat. V jedenácté minutě po domácí souhře vyplaval úplně osamocený MAUR, který běžel téměř od poloviny hřiště sám na hostujícího brankáře. Ovšem v zakončení domácí střelec selhal, když netrefil branku. Za hostující celek hned minutu poté tvrdě vystřelil hostující André, ovšem jeho střela jen posunula domácí svatyni díky nastřelené tyči. Zhruba o pět minut později připravil skvělou příležitost HOLMAN, ovšem CAIO se netrefil do zcela odkryté branky a nastřelil pouze tyč. Hostující André ještě v prvním poločase nastřelil břevno, ovšem to bylo z prvního poločasu vše a do šatny se šlo za stavu 0:0.

Druhý poločas začal lépe pro hostující celek, který díky své zvýšené aktivitě hned po třech minutách vstřelil první branku utkání. Konkrétně David Drozd se dokázal uvolnit do prostředka hřiště a svou ranou vymetl téměř šibenici. Chrudim se poté stále snažila navýšit náskok, ovšem díky obětavosti domácích svěřenců a skvěle chytajícímu KLEČKOVI se stále rozdíl ve skóre nepodařilo navýšit. Deset minut do konce utkání navíc Chrudim nasbírala již pět faulů a musela se zvýšenou opatrností. Toho Inter nedokázal využít, ba naopak rozhodující branku vstřelil Everton. Ten si po rozehrání rohového kopu seběhl bez povšimnutí domácích hráčů na zadní tyč a uklízel míč do prázdné branky. Inter ihned reagoval a chtěl stále změnit výsledek utkání pomocí powerplay. Tu ovšem hostující celek bezpečně ubránil a utkání tedy skončilo 0:2 pro hostující Chrudim.

Ohlasy aktérů

Jakub Kiliján (hráč Kadaně): "Zápas jsme v celku dobře odbránili krom dvou hrubých chyb, po kterých jsme dostali góly. V zápase jsme měli pár šancí, které jsme ale bohužel neproměnili."

David Drozd (FK Chrudim): „Šlo o těžké utkání, ve kterém se naše vítězství a zisk tří bodů, navíc podpořené nulou vzadu, cení, ale zápas se dal rozhodnout daleko dříve a určitě máme ještě na čem pracovat.”

| STATISTIKY

Další aktuality

Plzeň nadělila Mělníku devítku, trefil se i Vahala
Plzeň nadělila Mělníku devítku, trefil se i Vahala 21.02.2024

Interobal nedal v dohrávce Olympiku v jeho hale šanci a vyhrál 9:1. Branky obstaralo osm různých střelců, mezi nimi i brankář Vahala, který přidal dvě asistence. Jednu přihrávku zapsal i uzdravený Knobloch. Plzeň je druhá, Mělník devátý.

Chrudim si poradila s Helasem, branky obstarali Brazilci
Chrudim si poradila s Helasem, branky obstarali Brazilci 21.02.2024

Chrudim si v Brně poradila s taktikou Helasu a odvezla si z Brna tři body, i přestože třikrát inkasovala. Po dvou brankách dali Vincenzo a Igor, po jedné André a Pavel Drozd. Helas čeká v příštím kole klíčový duel v Chomutově.

Středeční dohrávky: Chrudim na Helasu, Plzeň v Mělníce
Středeční dohrávky: Chrudim na Helasu, Plzeň v Mělníce 20.02.2024

Ve středu se představí oba top týmy v dohrávkách. Chrudim čeká náročný duel v Brně na Helasu, kde vloni remizovala 2:2. Interobal Plzeň míří do Mělníka, kde minulý pátek padla Slavia. Co zaznělo z kabin?