Utkání po celou dobu neslo pod taktovkou hostující Plzně, která v zápase dominovala a domácí zejména v první půli nepouštěla do větších gólových příležitostí.

Do druhé půle nastoupil tým pod vedením Martina Janečky daleko lépe a svoji zlepšenou hrou dokázal Plzni vstřelit tři branky.

Ohlasy aktérů

Nikolas Tilkeridis (Olomouc): "Byl to zápas nahoru dolů. Nechtěli jsme nic vypustit, ale musím kluky pochválit, že jsme do poslední sekundy makali. Nedá se nic dělat, jedeme dál. Přeji soupeři hodně štěstí v sezoně."

Adam Knobloch (Plzeň): "Za tři body jsme opravdu rádi. Chtěli jsme hned ze začátku odskočit, což se podařilo, a mohli jsme zápas dobře kontrolovat. Mrzí nás inkasované branky, tady jsme mohli bránit lépe."

| STATISTIKY

Další aktuality

Chrudim si na závěr roku zastřílela proti Vlkům. Reprezentant Záruba dal hattrick
Chrudim si na závěr roku zastřílela proti Vlkům. Reprezentant Záruba dal hattrick 09.12.2023

Futsalisté Chrudimi zakončí rok 2023 na prvním místě 1. Futsal ligy. Rozhodla o tom sobotní domácí výhra 11:0 nad Žabinskými Vlky Brno. Tři branky vstřelil Radim Záruba.

VÝSLEDKY: Chrudim nedala Žabinským Vlkům žádnou šanci
VÝSLEDKY: Chrudim nedala Žabinským Vlkům žádnou šanci 09.12.2023

Základní část 1. Futsal ligy 2023/2024 nabízí zápasy 12. kola. Poslední v roce 2023! Podívejte se na kompletní program. Přímý přenos vysíláme netradičně v neděli z Kadaně. V pondělí je totiž reprezentační sraz před dvěma zápasy kvalifikace MS.

Souboj bratrů Žežulkových vyzněl lépe pro Jana. I když gól od Ondřeje dostal
Souboj bratrů Žežulkových vyzněl lépe pro Jana. I když gól od Ondřeje dostal 08.12.2023

Rarita v 1. Futsal lize. Brácha dal gól bráchovi. Ondřej Žežulka z Rapidu v pátek sice překonal svého bratra Jana v brance Slavie, ale šlo pouze o korekci jasného vítězství sešívaných 9:2. Hattrickem se blýskl Ondřej Míča.