Ohlasy aktérů

Ondřej Žežulka (hráč Rapidu): "První poločas nám to nelepilo. Dostávali jsme se do dobrých pozic, ale vždycky jsme to měli na dlouhou nohu nebo nám to odskočilo. Navíc jsme si nepohlídali 2 standardky, nevyšel nám přechod do power play a v poločase jsme prohrávali 0:3. Přesto jsme pořád věřili, že zápas zvládneme otočit. Do druhé půle jsme šli rovnou do power play, na první dva góly ještě soupeř stihl odpovědět. Ale po skvělém výkonu všech hráčů se nám povedlo zápas otočit deset vteřin před koncem a vyhrát. Jsem rád, že jsem týmu mohl pomoct třemi góly, ale stále je na čem pracovat, protože šancí jsem měl mnohem víc. Každopádně jsme rádi, že jsme zápas zvládli a věřím, že nám to pomůže i do nadcházejících zápasů."

Vitinho (hráč Kadaně): "Těžko hledám slova. Vyhrané utkání jsme prohráli po vlastních chybách. Musíme se podívat na video a již v příštím utkání zlepšit defenzivní práci.”

| STATISTIKY

Další aktuality

Plzeň v Chomutově neinkasovala a udržela svou pevnou pozici v TOP3
Plzeň v Chomutově neinkasovala a udržela svou pevnou pozici v TOP3 10.12.2023

Futsalisté Plzně rozhodli o své nedělní výhře v Chomutově už během první půle. Na výsledku 5:0 se jedním gólem podílel také brankář Ondřej Vahala.

Helas před kamerami prolomil sérii porážek. Kadaň padla počtvrté v řadě
Helas před kamerami prolomil sérii porážek. Kadaň padla počtvrté v řadě 10.12.2023

Po bezbrankovém prvním poločase si vzal v Kadani taktovku brněnský Helas, který jako první otevřel skóre a určil ráz nedělního zápasu. Jihomoravané si odvezli tři body po vítězství 5:2.

VÝSLEDKY: Helas si taktickým výkonem dokráčel pro cenné tři body
VÝSLEDKY: Helas si taktickým výkonem dokráčel pro cenné tři body 10.12.2023

Základní část 1. Futsal ligy 2023/2024 nabídla zápasy 12. kola. Poslední v roce 2023! Podívejte se na kompletní výsledky. Přímý přenos jsme vysílali netradičně v neděli z Kadaně. V pondělí je totiž reprezentační sraz před dvěma zápasy kvalifikace MS.