Pod jednoznačným výsledkem se nejvýrazněji podepsal Jiří Vokoun. Kapitán čtyři góly vstřelil a na další nahrál. V sezoně dosáhl už čtvrtého hattricku a znovu si tak upevnil postavení v čele tabulky střelců nejvyšší soutěže. Mělničtí zároveň odčinili předešlou desetibrankovou porážku z Ústí nad Labem.

Od úvodního výkopu bylo jasné, kdo bude určovat tempo zápasu. Olympik ihned v první minutě vstřelil dvě branky a skoro celý zápas byl na soupeřově polovině.

Ohlasy aktérů

Jakub Němec (trenér Mělníku): "Do utkání jsme dneska skvěle vstoupili a hned v první minutě vedli 2:0. Již od začátku jsme dnes byli v pohodě a od toho se pak utkání odvíjelo. Předváděli jsme hezké akce a hráli v dobrém tempu, jen jsme nebyli dostatečně efektivní a v poslední vteřině poločasu dali Žabinským Vlkům šanci snížit skóre. Naštěstí se opět podařil vstup do druhého poločasu, soupeři jsme opět více odskočili a utkání dohráli bez potíží a opět doma s dobrým výsledkem.”

Radek Toman (trenér ŽV): "Gratuluji Mělníku k vítězství. My jsme jim to ale naprosto tragickým výkonem ulehčili."

| STATISTIKY

Další aktuality

Plzeň vyhrála 3:2 a obhájila mistrovský titul!
Plzeň vyhrála 3:2 a obhájila mistrovský titul! 24.05.2024

Interobal Plzeň je potřetí mistrem! Ve čtvrtém finále na domácí palubovce porazila Chrudim 3:2 a zvítězila nad svým největším rivalem 3:1 na zápasy! Dramatické utkání bylo posledním vystoupením legendárního Lukáše Rešetára v kariéře, kdy získal třináctý mistrovský titul. Prvním místem se loučí také trenér Marek Kopecký.

Z kabiny: V pátek čtvrté finále. Rozloučí se Kopecký a Rešetár obhajobou titulu?
Z kabiny: V pátek čtvrté finále. Rozloučí se Kopecký a Rešetár obhajobou titulu? 23.05.2024

V pátek od 18 hodin začne v plzeňské hale Lokomotiva čtvrté finále napínavé a vyhecované série. Pro Marka Kopeckého a Lukáše Rešetára to bude poslední domácí utkání. Oslaví ho obhajobou, nebo se rozhodne až v neděli v pátém finále? Co zaznělo z kabin?

Chrudim padla doma i podruhé, Plzeň si veze mečbol
Chrudim padla doma i podruhé, Plzeň si veze mečbol 20.05.2024

Plzeň v Heřmanově Městci jako první inkasovala, ale soustředěným výkonem a dvěma brankami Kaká otočila skóre a odvezla si mečbol. Ve čtvrtém zápase v pátek 25. května bude mít tak první možnost udělat poslední krok k obhajobě.