Pod jednoznačným výsledkem se nejvýrazněji podepsal Jiří Vokoun. Kapitán čtyři góly vstřelil a na další nahrál. V sezoně dosáhl už čtvrtého hattricku a znovu si tak upevnil postavení v čele tabulky střelců nejvyšší soutěže. Mělničtí zároveň odčinili předešlou desetibrankovou porážku z Ústí nad Labem.

Od úvodního výkopu bylo jasné, kdo bude určovat tempo zápasu. Olympik ihned v první minutě vstřelil dvě branky a skoro celý zápas byl na soupeřově polovině.

Ohlasy aktérů

Jakub Němec (trenér Mělníku): "Do utkání jsme dneska skvěle vstoupili a hned v první minutě vedli 2:0. Již od začátku jsme dnes byli v pohodě a od toho se pak utkání odvíjelo. Předváděli jsme hezké akce a hráli v dobrém tempu, jen jsme nebyli dostatečně efektivní a v poslední vteřině poločasu dali Žabinským Vlkům šanci snížit skóre. Naštěstí se opět podařil vstup do druhého poločasu, soupeři jsme opět více odskočili a utkání dohráli bez potíží a opět doma s dobrým výsledkem.”

Radek Toman (trenér ŽV): "Gratuluji Mělníku k vítězství. My jsme jim to ale naprosto tragickým výkonem ulehčili."

| STATISTIKY

Další aktuality

Plzeň v Chomutově neinkasovala a udržela svou pevnou pozici v TOP3
Plzeň v Chomutově neinkasovala a udržela svou pevnou pozici v TOP3 10.12.2023

Futsalisté Plzně rozhodli o své nedělní výhře v Chomutově už během první půle. Na výsledku 5:0 se jedním gólem podílel také brankář Ondřej Vahala.

Helas před kamerami prolomil sérii porážek. Kadaň padla počtvrté v řadě
Helas před kamerami prolomil sérii porážek. Kadaň padla počtvrté v řadě 10.12.2023

Po bezbrankovém prvním poločase si vzal v Kadani taktovku brněnský Helas, který jako první otevřel skóre a určil ráz nedělního zápasu. Jihomoravané si odvezli tři body po vítězství 5:2.

VÝSLEDKY: Helas si taktickým výkonem dokráčel pro cenné tři body
VÝSLEDKY: Helas si taktickým výkonem dokráčel pro cenné tři body 10.12.2023

Základní část 1. Futsal ligy 2023/2024 nabídla zápasy 12. kola. Poslední v roce 2023! Podívejte se na kompletní výsledky. Přímý přenos jsme vysílali netradičně v neděli z Kadaně. V pondělí je totiž reprezentační sraz před dvěma zápasy kvalifikace MS.