Ohlasy aktérů

Martin Lapčík (hráč Olomouce): "Oba týmy mají zatím v kolonce bodů nulu. Ve třech zápasech Liberce padlo 40 gólů, takže by fanoušky mohla čekat další kanonáda. Pokusíme se oprášit gólostroj, navázat na dobrý herní projev proti Helasu a získat první tři body."

Karel Vrabec (trenér Liberce): "Máme tu náš čtvrtý venkovní zápas a opět nás nečeká nic lehkého. Olomouc je nepříjemně bojovný tým. Musíme se s tím poprat, abychom zase neodjížděli s prázdnou. Našim výkonům pořád něco chybí, ale věřím, že do toho tentokrát už každý dá sto procent a nepříjemnou sérii skončíme."
_______________________________
ST 20:30 h. | SH V. Bystřice

Další aktuality

Plzeň v Chomutově neinkasovala a udržela svou pevnou pozici v TOP3
Plzeň v Chomutově neinkasovala a udržela svou pevnou pozici v TOP3 10.12.2023

Futsalisté Plzně rozhodli o své nedělní výhře v Chomutově už během první půle. Na výsledku 5:0 se jedním gólem podílel také brankář Ondřej Vahala.

Helas před kamerami prolomil sérii porážek. Kadaň padla počtvrté v řadě
Helas před kamerami prolomil sérii porážek. Kadaň padla počtvrté v řadě 10.12.2023

Po bezbrankovém prvním poločase si vzal v Kadani taktovku brněnský Helas, který jako první otevřel skóre a určil ráz nedělního zápasu. Jihomoravané si odvezli tři body po vítězství 5:2.

VÝSLEDKY: Helas si taktickým výkonem dokráčel pro cenné tři body
VÝSLEDKY: Helas si taktickým výkonem dokráčel pro cenné tři body 10.12.2023

Základní část 1. Futsal ligy 2023/2024 nabídla zápasy 12. kola. Poslední v roce 2023! Podívejte se na kompletní výsledky. Přímý přenos jsme vysílali netradičně v neděli z Kadaně. V pondělí je totiž reprezentační sraz před dvěma zápasy kvalifikace MS.