Ohlasy aktérů

Martin Lapčík (hráč Olomouce): "Oba týmy mají zatím v kolonce bodů nulu. Ve třech zápasech Liberce padlo 40 gólů, takže by fanoušky mohla čekat další kanonáda. Pokusíme se oprášit gólostroj, navázat na dobrý herní projev proti Helasu a získat první tři body."

Karel Vrabec (trenér Liberce): "Máme tu náš čtvrtý venkovní zápas a opět nás nečeká nic lehkého. Olomouc je nepříjemně bojovný tým. Musíme se s tím poprat, abychom zase neodjížděli s prázdnou. Našim výkonům pořád něco chybí, ale věřím, že do toho tentokrát už každý dá sto procent a nepříjemnou sérii skončíme."
_______________________________
ST 20:30 h. | SH V. Bystřice

Další aktuality

Helas Brno mění po 42 letech vedení,  propojuje se s akademií Orla Řečkovice
Helas Brno mění po 42 letech vedení, propojuje se s akademií Orla Řečkovice 04.07.2024

Legendární prvoligový klub Helas Brno, jenž se řadí mezi nejstarší tuzemské futsalové značky, mění po 42 letech majitele. Zakladatel Jan Loup předává štafetu novému pětičlennému vedení.

David Ploc: Cílem Klokanů je zabudování se v 1. Futsal lize
David Ploc: Cílem Klokanů je zabudování se v 1. Futsal lize 04.07.2024

Vedení futsalových Klokanů finišuje přípravy před startem letní přípravy na nejvyšší futsalovou soutěž. Při té příležitosti jsme vyzpovídali ředitele a zároveň hráče našeho klubu, Davida Ploce. Ten nám poodkryl, jak se zrodil administrativní postup do nejvyšší soutěže, klubové cíle pro nadcházející sezónu a také zmínil jednu z velkých věcí, která v létě Klokany čeká.

Nový ročník 1. Futsal ligy odstartuje na konci srpna
Nový ročník 1. Futsal ligy odstartuje na konci srpna 02.07.2024

Výkonný výbor Svazu futsalu ČR v minulém týdnu schválil podobu Termínové listiny 2024/2025, což je klíčový dokument také pro nejvyšší soutěž. Přečtěte si, co a kdy nás čeká.