Do začátku zápasu Baník nevstoupil nejlépe a hned v první minutě inkasoval od bývalého hráče a odchovance Jakuba Šorsáka a následně po odrazu přišel i vlastní gól. Po dvou minutách utkání Baník prohrával 0:2. Naštěstí se domácím podařilo dorovnat a po zajímavých akcích odcházeli do kabiny za stavu 4:4.

Do druhého poločasu tudíž vstoupil každý tým s čistým štítem a tentokrát úspěšnou střelbu zahájil Baník! Tomu se povedlo během deseti minut vstřelit 3 branky a dostat se tak do vedení 7:4! I přes velký nátlak hostů, který většinou posledních 10 minut utkání hrál power-play se domácím podařilo urvat vítězství 8:7!

Ohlasy aktérů

Petr Nový (hráč Chomutova): "Začátek zápasu nám bohužel nevyšel. Po dvou minutách jsme bohužel prohrávali 0:2, byla na nás vidět nervozita, ale do poločasu se nám podařilo vyrovnat. Do druhého poločasu jsme vstoupili výborně, odskočili o tři branky a vítězství si pohlídali. Děkujeme všem divákům kteří přišli a hnali nás za vítězstvím."

Marek Bína (hráč FTZS Liberec): "Zápas jsem začali dobře, dali jsme dva rychlé góly, v zápětí jsme jsme dostali soupeře do hry zbytečným gólem z individuální chyby. Celkově jsme si nedokázali poradit s jednoduchým futsalem, kterým se prezenetovali domácí. Měli bychom už v takových zápasech být zkušenější a zápas zvládnout úplně jinak.”

| STATISTIKY

Další aktuality

Plzeň v Chomutově neinkasovala a udržela svou pevnou pozici v TOP3
Plzeň v Chomutově neinkasovala a udržela svou pevnou pozici v TOP3 10.12.2023

Futsalisté Plzně rozhodli o své nedělní výhře v Chomutově už během první půle. Na výsledku 5:0 se jedním gólem podílel také brankář Ondřej Vahala.

Helas před kamerami prolomil sérii porážek. Kadaň padla počtvrté v řadě
Helas před kamerami prolomil sérii porážek. Kadaň padla počtvrté v řadě 10.12.2023

Po bezbrankovém prvním poločase si vzal v Kadani taktovku brněnský Helas, který jako první otevřel skóre a určil ráz nedělního zápasu. Jihomoravané si odvezli tři body po vítězství 5:2.

VÝSLEDKY: Helas si taktickým výkonem dokráčel pro cenné tři body
VÝSLEDKY: Helas si taktickým výkonem dokráčel pro cenné tři body 10.12.2023

Základní část 1. Futsal ligy 2023/2024 nabídla zápasy 12. kola. Poslední v roce 2023! Podívejte se na kompletní výsledky. Přímý přenos jsme vysílali netradičně v neděli z Kadaně. V pondělí je totiž reprezentační sraz před dvěma zápasy kvalifikace MS.