Plzeňští od začátku diktovali tempo hry a tvořili si šance. První půli ovládli Západočeši 3:1. Po přestávce Perštejn dokázal snížit na 3:6, když překvapil hrou s vytaženým hráčem u poloviny soupeře, který čekal na chybu při přečíslení Plzně. Při závěrečené power play domácích Interobal navýšil své vedení o další tři góly.

Ohlasy aktérů zápasu

Jiří Baran (kapitán Spartaku): "Škoda. Velká škoda. Hlavně nevyužitých šancí, výsledek mohl byt vyrovnanější.”

Michal Štrajt (asistent trenéra Plzně): "Do stavu 3:0 to pro nás byl znovu pohodový zápas. Věnovali jsme soupeři gól na 1:3 a najednou jich bylo plné hřiště. Jsem rád, že jsme vyhráli a doma teď chceme potvrdit postup do semifinále.”

| STATISTIKY

Další aktuality

Nejužitečnějším hráčem sezony se stal poprvé v kariéře Michal Seidler
Nejužitečnějším hráčem sezony se stal poprvé v kariéře Michal Seidler 23.05.2023

1. Futsal liga 2022/2023 skončila. Na závěrečném ceremoniálu bylo tradičně předáno posledních pět cen letošního ročníku. Tady jsou kompletní výsledky.

SOUHRN TÝDNE: Penaltové drama ukončil Vnuk
SOUHRN TÝDNE: Penaltové drama ukončil Vnuk 22.05.2023

Za stavu 1:0 pro Plzeň se finálová série play off 1. Futsal ligy stěhovala na východ Čech. Do Heřmanově Městce. Velké drama domácí Chrudim prohrála, ale snadno se nevzdala. Ve třetím pátečním utkání v Plzni skóre srovnala a dovedla zápas až do penaltového rozstřelu. V něm se nakonec radoval ze zisku titulu Interobal.

VIDEO: Závěrečné aftermovie z finále play off 2023
VIDEO: Závěrečné aftermovie z finále play off 2023 21.05.2023

Vrchol ročníku 2022/2023 play off 1. Futsal ligy si můžete prohlédnout i v závěrečném aftermovie z třetího finále v Plzni. Domácí Interobal získal svůj druhý titul po dramatickém penaltovém rozstřelu.