Plzeňští od začátku diktovali tempo hry a tvořili si šance. První půli ovládli Západočeši 3:1. Po přestávce Perštejn dokázal snížit na 3:6, když překvapil hrou s vytaženým hráčem u poloviny soupeře, který čekal na chybu při přečíslení Plzně. Při závěrečené power play domácích Interobal navýšil své vedení o další tři góly.

Ohlasy aktérů zápasu

Jiří Baran (kapitán Spartaku): "Škoda. Velká škoda. Hlavně nevyužitých šancí, výsledek mohl byt vyrovnanější.”

Michal Štrajt (asistent trenéra Plzně): "Do stavu 3:0 to pro nás byl znovu pohodový zápas. Věnovali jsme soupeři gól na 1:3 a najednou jich bylo plné hřiště. Jsem rád, že jsme vyhráli a doma teď chceme potvrdit postup do semifinále.”

| STATISTIKY

Další aktuality

Plzeň vyhrála 3:2 a obhájila mistrovský titul!
Plzeň vyhrála 3:2 a obhájila mistrovský titul! 24.05.2024

Interobal Plzeň je potřetí mistrem! Ve čtvrtém finále na domácí palubovce porazila Chrudim 3:2 a zvítězila nad svým největším rivalem 3:1 na zápasy! Dramatické utkání bylo posledním vystoupením legendárního Lukáše Rešetára v kariéře, kdy získal třináctý mistrovský titul. Prvním místem se loučí také trenér Marek Kopecký.

Z kabiny: V pátek čtvrté finále. Rozloučí se Kopecký a Rešetár obhajobou titulu?
Z kabiny: V pátek čtvrté finále. Rozloučí se Kopecký a Rešetár obhajobou titulu? 23.05.2024

V pátek od 18 hodin začne v plzeňské hale Lokomotiva čtvrté finále napínavé a vyhecované série. Pro Marka Kopeckého a Lukáše Rešetára to bude poslední domácí utkání. Oslaví ho obhajobou, nebo se rozhodne až v neděli v pátém finále? Co zaznělo z kabin?

Chrudim padla doma i podruhé, Plzeň si veze mečbol
Chrudim padla doma i podruhé, Plzeň si veze mečbol 20.05.2024

Plzeň v Heřmanově Městci jako první inkasovala, ale soustředěným výkonem a dvěma brankami Kaká otočila skóre a odvezla si mečbol. Ve čtvrtém zápase v pátek 25. května bude mít tak první možnost udělat poslední krok k obhajobě.