Sparta Praha – Helas Brno

Martin Hora (hráč Sparty): „Jak už to se sparťany bývá, půjdeme tou, řekněme o něco trnitější cestou proti Helasu Brno, který má v letošní sezóně dobré výsledky a dobře fungující tým. Jsme si dobře vědomi síly Brna na domácí palubovce. To však platí i o nás. Doma jsme prohráli za celou sezónu pouze jeden jediný zápas. Jsme připraveni za každou cenu postoupit do semifinále a využít výhody týmu začínajícího právě doma. Po dvou velmi hořkých vyřazeních proti Slavii jdeme postoupit, ať to stojí, co to stojí! Budeme bojovat a ukážeme sparťanskou sílu! Společně za Spartu. Chtěl bych také touto cestou pozvat všechny sparťanské fanoušky, aby nás přišli podpořit v pátek do haly."

Oleksandr Danko (hráč Helasu Brno): „Na začátek čvrtfinálového souboje se Spartou se velmi těším. Celé play off je vrcholem naší celoroční práce na futsalové palubovce. K patečnímu utkání přistupujeme v dobré kondici a takticky jsme dobře připravení. Respektujeme sílu soupeře, který má velkou individuální kvalitu. Věřím však, že právě tuto kvalitu zvládneme překonat pomocí svých silných stránek. Očekávám, že první venkovní utkání bude velmi těžké a o výsledku rozhodnou individuální souboje. Bude na nás, jak dokážeme využít slabé stránky Sparty. Naším letošním cílem je postoupit do semifinále. Uděláme vše pro to, abychom potěsili naše fanoušky tím, že po dlouhé době přivezeme semifinále do Brna.”
____________________________________________________
PÁ 20:00 | SC Řepy | živě na YouTube a ČT sport Plus

TJ Spartak Perštejn – SK Interobal Plzeň

Ondřej Vahala (brankář Plzně): „První bod doma jsme udělali, což bylo důležité uhrát. Teď jedeme ven, kde tu první výhru chceme potvrdit. Máme co zlepšovat a na čem pracovat, aby nás soupeř nezlobil tak, jako v prvním zápase.“

Daniel Klíma (hráč Perštejnu): "V pátek nás čeká druhý zápas v sérii. Důležitost utkání, a o co hrajeme si samozřejmě uvědomujeme. Budeme chtít doma předvést kvalitní výkon a věřím, že nám pomůžou i skvělý fanoušci, kteří nás podporovali celou sezónu.”
___________________________
PÁ 20:00 | SH Kadaň

Další aktuality

Chrudim padla doma i podruhé, Plzeň si veze mečbol
Chrudim padla doma i podruhé, Plzeň si veze mečbol 20.05.2024

Plzeň v Heřmanově Městci jako první inkasovala, ale soustředěným výkonem a dvěma brankami Kaká otočila skóre a odvezla si mečbol. Ve čtvrtém zápase v pátek 25. května bude mít tak první možnost udělat poslední krok k obhajobě.

Z kabiny: V pondělí třetí finále, kdo získá mečbol?
Z kabiny: V pondělí třetí finále, kdo získá mečbol? 20.05.2024

V pondělí 20. května od 19 hodin začne třetí dějství letošní finálové série. Chrudim přivítá v Heřmanově Městci Plzeň. Jeden z finalistů získá mečbol? Kdo to bude?

Chrudim vrátila Plzni úder, finálová série je vyrovnaná!
Chrudim vrátila Plzni úder, finálová série je vyrovnaná! 17.05.2024

Finále je srovnané 1:1 na zápasy! Chrudim oplatila Plzni prohru z úvodního duelu, na západě Čech vyhrála 5:2 a v pondělí bude usilovat v Heřmanově Městci o mečbol. Dvě branky vstřelil Ewerton, po jedné bratři Drozdové a Záruba. Za domácí se prosadili Vnuk a Kaká.