FK Chrudim - FTZS Liberec 

Pavel Drozd (FK Chrudim): "Poslední zápas s Libercem byl pro nás velmi náročný, jsou dobře fyzicky připraveni, takže nás nečeká nic jednoduchého. My se samozřejmě na soupeře pečlivě připravujeme, abychom první zápas v play off zvládli úspěšně. Přejeme si sérii zvládnout na tři zápasy, ať se můžeme připravovat na semifinále, proto je pro nás první krok velmi důležitý.”

Karel Vrabec (trenér FTZS): „Čeká nás první zápas v play off na půdě Chrudimi. Věřím, že se všichni na play off těšíme a že si kluci hlavně užijí každý zápas. Navíc každé utkání s takovým soupeřem je obrovská zkušenost do budoucna. Toho budeme chtít využít a dát prostor i mladším hráčům, aby mohli nabrat zkušenosti a zahrát si proti reprezentantům a nejlepším hráčům ligy.”
_________________________________________
ST 20:00 | SH Heřmanův Městec

Další aktuality

Nejužitečnějším hráčem sezony se stal poprvé v kariéře Michal Seidler
Nejužitečnějším hráčem sezony se stal poprvé v kariéře Michal Seidler 23.05.2023

1. Futsal liga 2022/2023 skončila. Na závěrečném ceremoniálu bylo tradičně předáno posledních pět cen letošního ročníku. Tady jsou kompletní výsledky.

SOUHRN TÝDNE: Penaltové drama ukončil Vnuk
SOUHRN TÝDNE: Penaltové drama ukončil Vnuk 22.05.2023

Za stavu 1:0 pro Plzeň se finálová série play off 1. Futsal ligy stěhovala na východ Čech. Do Heřmanově Městce. Velké drama domácí Chrudim prohrála, ale snadno se nevzdala. Ve třetím pátečním utkání v Plzni skóre srovnala a dovedla zápas až do penaltového rozstřelu. V něm se nakonec radoval ze zisku titulu Interobal.

VIDEO: Závěrečné aftermovie z finále play off 2023
VIDEO: Závěrečné aftermovie z finále play off 2023 21.05.2023

Vrchol ročníku 2022/2023 play off 1. Futsal ligy si můžete prohlédnout i v závěrečném aftermovie z třetího finále v Plzni. Domácí Interobal získal svůj druhý titul po dramatickém penaltovém rozstřelu.