SK Interobal Plzeň - TJ Spartak Perštejn | 1. čtvrtfinále

Marek Kopecký (trenér Interobalu): „Všechno, co doteď bylo, se maže a začínáme znovu. I když je Perštejn nováček, tak já ho tak vůbec neberu, protože má ve svém týmu velice zkušené hráče. Je to tým, který chce hrát futsal, je velice nepříjemný a určitě to nebude jednoduché.“

Jiří Baran (hráč Spartaku Perštejn): “V pondělí nás čeká první zapas série. Určitě nebudeme v pozici favoritů. Všichni víme, jakou má Plzeň kvalitu, ale také víme, že se s nimi dá hrát. Necháme na hřišti 100 procent a uvidíme, na co to bude stačit.“
___________________________________
PO 20:00 | SH TJ Lokomotiva

Další aktuality

Plzeň vyhrála 3:2 a obhájila mistrovský titul!
Plzeň vyhrála 3:2 a obhájila mistrovský titul! 24.05.2024

Interobal Plzeň je potřetí mistrem! Ve čtvrtém finále na domácí palubovce porazila Chrudim 3:2 a zvítězila nad svým největším rivalem 3:1 na zápasy! Dramatické utkání bylo posledním vystoupením legendárního Lukáše Rešetára v kariéře, kdy získal třináctý mistrovský titul. Prvním místem se loučí také trenér Marek Kopecký.

Z kabiny: V pátek čtvrté finále. Rozloučí se Kopecký a Rešetár obhajobou titulu?
Z kabiny: V pátek čtvrté finále. Rozloučí se Kopecký a Rešetár obhajobou titulu? 23.05.2024

V pátek od 18 hodin začne v plzeňské hale Lokomotiva čtvrté finále napínavé a vyhecované série. Pro Marka Kopeckého a Lukáše Rešetára to bude poslední domácí utkání. Oslaví ho obhajobou, nebo se rozhodne až v neděli v pátém finále? Co zaznělo z kabin?

Chrudim padla doma i podruhé, Plzeň si veze mečbol
Chrudim padla doma i podruhé, Plzeň si veze mečbol 20.05.2024

Plzeň v Heřmanově Městci jako první inkasovala, ale soustředěným výkonem a dvěma brankami Kaká otočila skóre a odvezla si mečbol. Ve čtvrtém zápase v pátek 25. května bude mít tak první možnost udělat poslední krok k obhajobě.