SK Interobal Plzeň - TJ Spartak Perštejn | 1. čtvrtfinále

Marek Kopecký (trenér Interobalu): „Všechno, co doteď bylo, se maže a začínáme znovu. I když je Perštejn nováček, tak já ho tak vůbec neberu, protože má ve svém týmu velice zkušené hráče. Je to tým, který chce hrát futsal, je velice nepříjemný a určitě to nebude jednoduché.“

Jiří Baran (hráč Spartaku Perštejn): “V pondělí nás čeká první zapas série. Určitě nebudeme v pozici favoritů. Všichni víme, jakou má Plzeň kvalitu, ale také víme, že se s nimi dá hrát. Necháme na hřišti 100 procent a uvidíme, na co to bude stačit.“
___________________________________
PO 20:00 | SH TJ Lokomotiva

Další aktuality

Nejužitečnějším hráčem sezony se stal poprvé v kariéře Michal Seidler
Nejužitečnějším hráčem sezony se stal poprvé v kariéře Michal Seidler 23.05.2023

1. Futsal liga 2022/2023 skončila. Na závěrečném ceremoniálu bylo tradičně předáno posledních pět cen letošního ročníku. Tady jsou kompletní výsledky.

SOUHRN TÝDNE: Penaltové drama ukončil Vnuk
SOUHRN TÝDNE: Penaltové drama ukončil Vnuk 22.05.2023

Za stavu 1:0 pro Plzeň se finálová série play off 1. Futsal ligy stěhovala na východ Čech. Do Heřmanově Městce. Velké drama domácí Chrudim prohrála, ale snadno se nevzdala. Ve třetím pátečním utkání v Plzni skóre srovnala a dovedla zápas až do penaltového rozstřelu. V něm se nakonec radoval ze zisku titulu Interobal.

VIDEO: Závěrečné aftermovie z finále play off 2023
VIDEO: Závěrečné aftermovie z finále play off 2023 21.05.2023

Vrchol ročníku 2022/2023 play off 1. Futsal ligy si můžete prohlédnout i v závěrečném aftermovie z třetího finále v Plzni. Domácí Interobal získal svůj druhý titul po dramatickém penaltovém rozstřelu.